mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Continental zapowiada nową gamę opon

Continental zapowiada nową gamę opon

Na trwających od 20 do 27 września targach IAA Commercial Vehicles firma Continental po raz pierwszy zaprezentuje kolejną generację swoich opon ciężarowych. W roku 2013 premiera nowej rodziny opon Continental rozpocznie najszerzej zakrojoną ofensywę produktową dotyczącą opon do pojazdów ciężarowych i autobusów w historii firmy.

Continental zapowiada nową gamę opon
Nikolai Setzer, szef działu opon i członek zarządu, Dr Andreas Esser, szef działu opon do pojazdów użytkowych, i Herbert Mensching, szef marketingu i sprzedaży opon ciężarowych na region EMEA, omówią ten temat oraz inne bieżące plany i obecną sytuację na konferencji prasowej 18 września.
Motywem przewodnim obecności firmy Continental na tegorocznych targach IAA w Hanowerze (hala nr 17, stoisko A 06 / B 05) będzie wydajność. Poza prezentacją nowej generacji produktów, firma Continental, jako kompetentny partner dla branży transportowej i producentów pojazdów użytkowych, pokaże swoje najnowsze produkty i usługi. Rozwiązania te pozwalają flotom uzyskać najniższe ogólne koszty eksploatacji w różnych zastosowaniach. Nacisk zostanie położony na system zarządzania pakietem usług Conti360° Fleet Services i program bieżnikowania ContiLifeCycle na gorąco ContiRe i na zimno ContiTread.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Bentley Continental GT Black Speed -...

Samochody luksusowe 2016-03-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.