mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Łącznie prawie 500 egzemplarzy dwóch modeli Chevrolera - Cruze i Orlando - zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów amerykańskiej marki w celu usunięcia możliwej usterki.

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Chevrolet Cruze i Orlando z roku modelowego 2013, wyprodukowanych w Korei i wyposażonych w silnik benzynowy 1.8 może dojść do pęknięcia prawej półosi napędowej. W konsekwencji może wystąpić problem z przyspieszaniem pojazdu, jednakże układ kierowniczy i hamowania pozostaną pod pełną kontrolą kierowcy.

W Polsce akcją objęte są 497 samochody obu modeli Chevroleta.

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

~amper08 2013-12-27

Przepraszam za bład w słowie róznica.amper08

~amper08 2013-12-27

Panowie mechanicy niedobrze mi sie robi kiedy slysze coś takiego jak poloś do wymany ,poloś napendowa .W mechanice niema takich cześci maszyn.Są to wałki przeniesienia napendu.prawy i lewy. Zerknijcie do ksiązki to się dowiecie czym się ruzni wał od osi. Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.