mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Łącznie prawie 500 egzemplarzy dwóch modeli Chevrolera - Cruze i Orlando - zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów amerykańskiej marki w celu usunięcia możliwej usterki.

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Chevrolet Cruze i Orlando z roku modelowego 2013, wyprodukowanych w Korei i wyposażonych w silnik benzynowy 1.8 może dojść do pęknięcia prawej półosi napędowej. W konsekwencji może wystąpić problem z przyspieszaniem pojazdu, jednakże układ kierowniczy i hamowania pozostaną pod pełną kontrolą kierowcy.

W Polsce akcją objęte są 497 samochody obu modeli Chevroleta.

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Uwaga na wadliwe Suzuki Jimny

Uwaga na wadliwe Suzuki Jimny

Aktualności 2015-08-19

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

~amper08 2013-12-27

Przepraszam za bład w słowie róznica.amper08

~amper08 2013-12-27

Panowie mechanicy niedobrze mi sie robi kiedy slysze coś takiego jak poloś do wymany ,poloś napendowa .W mechanice niema takich cześci maszyn.Są to wałki przeniesienia napendu.prawy i lewy. Zerknijcie do ksiązki to się dowiecie czym się ruzni wał od osi. Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.