mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią

Łącznie prawie 500 egzemplarzy dwóch modeli Chevrolera - Cruze i Orlando - zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów amerykańskiej marki w celu usunięcia możliwej usterki.

Cruze i Orlando mają problemy z prawą półosią
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Chevrolet Cruze i Orlando z roku modelowego 2013, wyprodukowanych w Korei i wyposażonych w silnik benzynowy 1.8 może dojść do pęknięcia prawej półosi napędowej. W konsekwencji może wystąpić problem z przyspieszaniem pojazdu, jednakże układ kierowniczy i hamowania pozostaną pod pełną kontrolą kierowcy.

W Polsce akcją objęte są 497 samochody obu modeli Chevroleta.

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

~amper08 2013-12-27

Przepraszam za bład w słowie róznica.amper08

~amper08 2013-12-27

Panowie mechanicy niedobrze mi sie robi kiedy slysze coś takiego jak poloś do wymany ,poloś napendowa .W mechanice niema takich cześci maszyn.Są to wałki przeniesienia napendu.prawy i lewy. Zerknijcie do ksiązki to się dowiecie czym się ruzni wał od osi. Pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.