mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Ponad 2,5 tys. właścicieli łącznie dwóch modeli marki Chevrolet - Cruze i Orlando - otrzyma zaproszenie do stawienia się w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju. Powodem możliwe problemy z układem hamulcowym.

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi
Chevrolet Poland rozpoczął akcję serwisową, która obejmie swym zasięgiem łącznie 2.549 samochodów tej marki. Problemy mogą się pojawić w dwóch modelach - Cruze RM08-RM12 oraz Orlando RM10-RM12, obu wyprodukowanych w Korei Południowej.

Chevrolet, jako przyczynę rozpoczęcia kampanii naprawczej, podał możliwość złego zamontowania w ww. modelach przedniego przewodu hamulcowego, co może skutkować wyciekiem płynu hamulcowego, a w konsekwencji obniżeniem sprawności układu hamulcowego i wydłużeniem drogi hamowania.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną powiadomieni listami poleconymi o konieczności wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia, czy usterka występuje i wykonania naprawy.

Podobne wiadomości:

Takata wymieni 40 mln poduszek

Takata wymieni 40 mln poduszek

Aktualności 2016-05-05

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Sporym problemem na podkarpackim odcinku autostrady A4 jest mała liczba stacji benzynowych i Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). Sytuacja niedługo się zmieni za sprawą przetargu na dzierżawę siedmiu miejsc.