mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award

Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award

Każdego roku, stowarzyszenie European Transport Training Association (EuroTra), we współpracy z Volvo Trucks, przyznaje nagrodę za najlepszy produkt lub usługę przyczyniające się do poprawy bezpieczeństwa w europejskim transporcie drogowym i branży logistycznej.

Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award
EuroTra jest międzynarodowym stowarzyszeniem, zrzeszającym organizacje szkoleniowe z branży transportowej i logistycznej. EuroTra, we współpracy z Volvo Trucks, przyznaje doroczną nagrodę EuroTra Safety and Innovation Award firmie, która wniosła istotny wkład w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego lub warunków pracy kierowcy.

- Poprzez wspieranie tej nagrody chcemy zwracać większą uwagę opinii publicznej na kwestie bezpieczeństwa ruchu drogowego i motywować innych do dalszej aktywności w tym ważnym obszarze - mówi Carl Johan Almqvist, dyrektor ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego i produktów w Volvo Trucks i jednocześnie członek jury EuroTra.

- Ponieważ bezpieczeństwo jest jedną z naszych kluczowych wartości, Volvo Trucks prowadzi wielostronne działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa oraz minimalizacji ryzyka i skutków wypadków drogowych. Mam tu na myśli również nasz program szkoleń kierowców - precyzuje Carl Johan Almqvist.

Kandydatury do EuroTra Safety and Innovation Award mogą pochodzić z całej Europy. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłania zwycięską propozycję, która najlepiej spełnia wszystkie lub niektóre z następujących kryteriów:
Ma wyraźny związek z bezpieczeństwem ruchu drogowego i stanowi motywację do ciągłych działań w tym obszarze
Korzyści, jakie zapewnia, są rezultatami m.in. procesu szkolenia i edukacj
Pomaga rozwiązywać problemy ochrony środowiska w transporcie drogowym
Ma innowacyjny charakter

Kandydatury można zgłaszać do 16 września 2011 r.

Podobne wiadomości:

Luksusowy fotelik dziecięcy w Volvo XC90

Luksusowy fotelik dziecięcy w Volvo XC90

Technika 2015-07-02

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.