mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award

Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award

Każdego roku, stowarzyszenie European Transport Training Association (EuroTra), we współpracy z Volvo Trucks, przyznaje nagrodę za najlepszy produkt lub usługę przyczyniające się do poprawy bezpieczeństwa w europejskim transporcie drogowym i branży logistycznej.

Czas na nominacje EuroTra Safety and Innovation Award
EuroTra jest międzynarodowym stowarzyszeniem, zrzeszającym organizacje szkoleniowe z branży transportowej i logistycznej. EuroTra, we współpracy z Volvo Trucks, przyznaje doroczną nagrodę EuroTra Safety and Innovation Award firmie, która wniosła istotny wkład w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego lub warunków pracy kierowcy.

- Poprzez wspieranie tej nagrody chcemy zwracać większą uwagę opinii publicznej na kwestie bezpieczeństwa ruchu drogowego i motywować innych do dalszej aktywności w tym ważnym obszarze - mówi Carl Johan Almqvist, dyrektor ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego i produktów w Volvo Trucks i jednocześnie członek jury EuroTra.

- Ponieważ bezpieczeństwo jest jedną z naszych kluczowych wartości, Volvo Trucks prowadzi wielostronne działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa oraz minimalizacji ryzyka i skutków wypadków drogowych. Mam tu na myśli również nasz program szkoleń kierowców - precyzuje Carl Johan Almqvist.

Kandydatury do EuroTra Safety and Innovation Award mogą pochodzić z całej Europy. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłania zwycięską propozycję, która najlepiej spełnia wszystkie lub niektóre z następujących kryteriów:
Ma wyraźny związek z bezpieczeństwem ruchu drogowego i stanowi motywację do ciągłych działań w tym obszarze
Korzyści, jakie zapewnia, są rezultatami m.in. procesu szkolenia i edukacj
Pomaga rozwiązywać problemy ochrony środowiska w transporcie drogowym
Ma innowacyjny charakter

Kandydatury można zgłaszać do 16 września 2011 r.

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross