mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czego pragną kobiety?

Czego pragną kobiety?

Gdyby to kobiety miały sprawić sobie motoryzacyjny prezent z okazji obchodzonego dziś Dnia Kobiet, najchętniej kupiłyby Opla Corsę. Ten właśnie model został wskazany przez Polki jako najbardziej pożądany.

Czego pragną kobiety?
Za kierownicą Opla Corsy najchętniej widziałoby się 4 procent wszystkich kobiet. W dalszej kolejności na liście samochodów, które kobiety kupiłyby najchętniej znalazły się także Volkswagen Golf (3%), Toyota Yaris (3%), Volkswagen Polo (3%). Wskazania pań pokazują, że kierują one swoją uwagę w pierwszej kolejności w stronę aut małych, powszechnie uznawanych za kobiece.

Preferencje pań co do wymarzonego auta, uzależnione są także od ich wieku i miejsca zamieszkania. Zaskoczeniem może być fakt, że największą popularnością najmłodszych Polek (15-24 lata) cieszy się Ford Mondeo. Najstarsze zaś (55-70 lat) wskazywały  Opla Corsę. Różne są także upodobania pań ze względu na miejsce zamieszkania. Kobiety mieszkające na wsi, najczęściej kupiłyby Volkswagena Golfa, zaś panie z dużych miast (powyżej 500 tys. mieszkańców) zasiadłyby za kierownicą Toyoty Corolli.

Największą popularnością wśród pań, jeśli chodzi o marki, cieszy się Volkswagen. Zakupem aut tego producenta zainteresowanych jest 13% respondentek. W pierwszej trójce znalazł się także Opel 10% oraz Toyota 8%. Najmłodsze panie (15-24 lata) najchętniej prowadziłyby auta marki Peugeot (17%). Z kolei najstarsze (55-70 lat) wybrałyby Opla (10%). Mieszkanki dużych miast (powyżej 500 tys. mieszkańców) na ulice wyjechałyby Toyotą, a kobiety mieszkające na wsi - Audi.

1. Volkswagen 13%
2. Opel 10%
3. Toyota 8%
4. Audi 6%
5. Ford 6%
6. Mercedes 6%
7. Peugeot 5%
8. Fiat 5%
9. Honda 4%
10. BMW 3%

Rady dla plań
O czym zatem pamiętać kupując samochód przez Internet?

1) dokładnie sprecyzuj swoje oczekiwania, określ takie parametry jak marka i model, rok produkcji, przedział cenowy, rodzaj paliwa. To zawęży zakres poszukiwań i oszczędzi Twój czas;
2) nigdy nie zgadzaj się na jakiekolwiek przedpłaty;
3) pamiętaj o tym, że dokumenty przesyłane drogą elektroniczną można łatwo sfałszować. Nie ufaj im bezgranicznie!
4) z dystansem traktuj maile zawierające prośbę podania poufnych danych (numer karty kredytowej, numeru konta, czy kodu rozliczeniowego.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Corsa
Opel Corsa
Cena podstawowa już od: 42 500 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Corsa Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Corsa kierowca kobiety

Podobne wiadomości:

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Aktualności 2017-07-25

Opel Adam i odpadający dach

Opel Adam i odpadający dach

Aktualności 2017-07-27

Komentuj:

~awce 2010-03-24

maja mile i darmowe wspomnienia a mezczyzni to faceci od wszystkiego

~opiniodawca 2010-03-12

Mlodsze panie preferuja forda Mondeo - bo pewnie maja mile wspomnienia ze wnetrza tego przestronnego samochodu?? Starsze juz nie maja takich przezyc we wnetrzu samochodu, a wiec wybieraja racjonalnie. co do golfa dla pań z malych wiosek, to mnie nie dziwi - na wioskach wiekszosc marzy o Golfie - ja tez mieszkam na wiosce, ale preferuje inne marki, a w szczegolnosci Golf to dla mnie juz zakup zupelnie niedopasowany do ceny.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.