mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Części do Dacii z Rumunii

Części do Dacii z Rumunii

Grupa Renault otworzyła nowe centrum części zamiennych i akcesoriów w Rumunii. Budynek o powierzchni 65.000 m2 jest największym centrum dystrybucyjnym części zamiennych i akcesoriów Grupy Renault znajdującym się poza terytorium Francji.

Części do Dacii z Rumunii
Magazyn jest świetnie skomunikowany z autostradą Bukareszt–Pitesti dzięki położeniu w odległości 28 km od fabryki Dacii w Mioveni, na terenie gminy Oarja.

W nowym centrum można składować ponad 70.000 części i akcesoriów. W magazynie będą składowane części zamienne z przeznaczeniem dla sieci handlowych marek Dacia, Renault i Nissan w Rumunii, jak również sieci handlowych Dacii w 33 innych krajach. Nowe centrum zatrudnia 160 pracowników i zostało stworzone w celu zaspokojenia rosnących potrzeb szybko rozwijającej się marki Dacia do roku 2015.

Nowe centrum dystrybucji części zamiennych i akcesoriów przyczyni się do poprawy usług posprzedażnych grupy Renault w Rumunii, gwarantując dostępność i dostawy oryginalnych części zamiennych w najlepszych terminach – oświadczył Jacques Daniel, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej na świecie Grupy Renault. W przypadku zamówień pilnych centrum jest w stanie zapewnić dostawy części znajdujących się w magazynach w mniej niż 36 godzin dla każdego klienta sieci Dacia, Renault i Nissan w Rumunii.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Dacia
Tematy w artykule: Dacia części zamienne czesci zamienne

Podobne wiadomości:

Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze zdjęcia!

Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze...

Aktualności 2017-08-30

Dacia Logan i Sandero odmłodzone

Dacia Logan i Sandero odmłodzone

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?