mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Części do Mitsubishi z Born

Części do Mitsubishi z Born

W holenderskiej miejscowości Born uruchomione zostało Europejskie Centrum Dystrybucyjne, które dostarczać będzie części do europejskich klientów Mitsubishi Motors Europe.

Części do Mitsubishi z Born

Nowe Centrum powstało w ciągu dziewięciu miesięcy od wmurowania kamienia węgielnego i zastąpi dwa wynajmowane budynki w Born oraz magazyn w Trebur w Niemczech, który zaopatrywał w części niemieckich dealerów koncernu. Centrum EDC zajmuje powierzchnię 55 tys. metrów kwadratowych (45 000 m2 powierzchni użytkowej i 10 000 m2 półpiętra) i będzie osiągać roczny obrót w wysokości 370 mln euro. Jednocześnie zapewni szybszą dostawę części do klientów oraz zredukuje nadmiary magazynowe. 90 procent części znajdujących się do tej pory w magazynach w Niemczech i w Holandii jest taka sama, dlatego otwarcie wspólnego centrum dystrybucyjnego pozwoli w znacznym stopniu ograniczyć wydatki i zapewni jeszcze lepsze zarządzanie składowanym towarem.

Przenoszenie inwentarza niemieckiego dealera rozpoczęto 2 maja 2006 roku od transferu 10 000 części z magazynu w Niemczech, po czym 17 sierpnia przystąpiono do transportu części z istniejącego już w Born oddziału. Do 1 października 2006 r. nowy magazyn będzie w pełni zaopatrzony, włączając w to części wcześniej składowane w Niemczech. Natomiast od 2 października magazyn części w Trebur nie będzie już zaopatrywał niemieckich dealerów.

Zobacz więcej o samochodach marki Mitsubishi

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic