mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czołg nie ustąpił pierwszeństwa[video]

Czołg nie ustąpił pierwszeństwa[video]

Jedna z najniebezpieczniejszych sytuacji, jakie czyhają na nas podczas jazdy samochodem to ta, gdy coś nagle pojawi nam się na drodze. W lesie wyskoczy na jezdnię sarna, w mieście przed maskę samochodu nagle wtargnie pieszy, ale co zrobić, gdy drogę przetnie nam... czołg!

Czołg nie ustąpił pierwszeństwa[video]
Ci, którzy namiętnie surfują w Internecie, zapewne zgodzą się z nami, że pojawiające się tam filmiki przedstawiające zdarzenia drogowe dzielą się na te, które pochodzą z Rosji i te z pozostałych zakątków świata. Myśleliśmy, że nic nas już nie zdziwi. Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko to, co może zdarzyć się rosyjskiemu kierowcy na drodze. Jak bardzo pomyliliśmy się.

Wyobraźcie sobie sytuację, w której jedziecie sobie spokojnie jedną z miejskich dróg. Nic nie zakłóca Waszej podróży, aż do momentu, w którym jesteście zmuszeni przepuścić pojazd, który wymusza na Was pierwszeństwo, mimo że jesteście na głównej drodze. Nic niesamowitego, prawda? A teraz wyobraźcie sobie, że tym pojazdem jest rozpędzony czołg! Niemożliwe? W Rosji wszystko jest możliwe:

Tematy w artykule: Rosja You Tube

Podobne wiadomości:

Hologramy w walce o miejsca dla niepełnosprawnych

Hologramy w walce o miejsca dla...

Aktualności 2015-05-08

Ford inwestuje w Rosji

Ford inwestuje w Rosji

Aktualności 2015-04-13

Komentuj:

~retaktor nacelny 2013-01-28

Drogie mojeauto, zniżyliście się ze swoimi komentarzami do poziomu pudelka, onetu i faktu. Może najpierw popatrzcie na video.<br /> Na pewno nie umknie waszej uwadze, że samochody mają czerwone światło, a przed drogę przebiega droga czołgowa. Pozdrawiam pudelki z mojegoauta- będę tu coraz rzadziej więc cieszcie się każdą chwilą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.