mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszeń do Platinum 36. Rajdu Elmot-Remy. Po raz kolejny bogato w klasie samochodów grupy N oraz co cieszy w nowej Super 2000. Na starcie nie zabraknie faworytów do mistrzowskiego tytułu, Francuza Bryana Bouffier, Leszka Kuzaja czy Kajetana Kajetanowicza.

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot
Z pewnością nerwów czołówce napsuć może startujący gościnnie w Świdnicy Grzegorz Grzyb. Matador dolnośląskich odcinków pojedzie Fiatem Grande Punto Abarth S2000 i tym samym dołączy do grona kierowców tej klasy w Peugeotach 207 S2000 - Bryana Bouffier, Michała Sołowowa, Michała Kościuszko i Mariusza Małyszczyckiego.

21 rajdówek pojedzie w grupie N. Rajdowi kibice w stawce ujrzą kolejne, już trzecie nowe wydanie Subaru Impreza N14. Po Leszku Kuzaju i Sebastianie Fryczu takim autem zadebiutuje Wrocławianin Tomasz Kuchar. W klasach przednionapędówek nadal mizernie ale zgłosiło się już zdecydowanie więcej załóg niż w poprzedniej eliminacji, Rajdzie Krakowskim - w A7 siedem załóg, w A6 dziewięć Citroenów C2. W klasach historycznych HR13 i HR12 łącznie sześć aut.
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Aktualności 2012-04-23

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?