mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszeń do Platinum 36. Rajdu Elmot-Remy. Po raz kolejny bogato w klasie samochodów grupy N oraz co cieszy w nowej Super 2000. Na starcie nie zabraknie faworytów do mistrzowskiego tytułu, Francuza Bryana Bouffier, Leszka Kuzaja czy Kajetana Kajetanowicza.

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot
Z pewnością nerwów czołówce napsuć może startujący gościnnie w Świdnicy Grzegorz Grzyb. Matador dolnośląskich odcinków pojedzie Fiatem Grande Punto Abarth S2000 i tym samym dołączy do grona kierowców tej klasy w Peugeotach 207 S2000 - Bryana Bouffier, Michała Sołowowa, Michała Kościuszko i Mariusza Małyszczyckiego.

21 rajdówek pojedzie w grupie N. Rajdowi kibice w stawce ujrzą kolejne, już trzecie nowe wydanie Subaru Impreza N14. Po Leszku Kuzaju i Sebastianie Fryczu takim autem zadebiutuje Wrocławianin Tomasz Kuchar. W klasach przednionapędówek nadal mizernie ale zgłosiło się już zdecydowanie więcej załóg niż w poprzedniej eliminacji, Rajdzie Krakowskim - w A7 siedem załóg, w A6 dziewięć Citroenów C2. W klasach historycznych HR13 i HR12 łącznie sześć aut.
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką przewagą

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz z lekką...

Aktualności 2012-08-11

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Rajd Rzeszowski: Viana w Open, Grzyb w RSMP

Aktualności 2012-08-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.