mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot

Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszeń do Platinum 36. Rajdu Elmot-Remy. Po raz kolejny bogato w klasie samochodów grupy N oraz co cieszy w nowej Super 2000. Na starcie nie zabraknie faworytów do mistrzowskiego tytułu, Francuza Bryana Bouffier, Leszka Kuzaja czy Kajetana Kajetanowicza.

Czołówka pojedzie w Rajdzie Elmot
Z pewnością nerwów czołówce napsuć może startujący gościnnie w Świdnicy Grzegorz Grzyb. Matador dolnośląskich odcinków pojedzie Fiatem Grande Punto Abarth S2000 i tym samym dołączy do grona kierowców tej klasy w Peugeotach 207 S2000 - Bryana Bouffier, Michała Sołowowa, Michała Kościuszko i Mariusza Małyszczyckiego.

21 rajdówek pojedzie w grupie N. Rajdowi kibice w stawce ujrzą kolejne, już trzecie nowe wydanie Subaru Impreza N14. Po Leszku Kuzaju i Sebastianie Fryczu takim autem zadebiutuje Wrocławianin Tomasz Kuchar. W klasach przednionapędówek nadal mizernie ale zgłosiło się już zdecydowanie więcej załóg niż w poprzedniej eliminacji, Rajdzie Krakowskim - w A7 siedem załóg, w A6 dziewięć Citroenów C2. W klasach historycznych HR13 i HR12 łącznie sześć aut.
Tematy w artykule: RSMP

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic