mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

W dniu 25 września 2012 z linii produkcyjnej fabryki pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechała ciężarówka o numerze 40 000. Jubileuszowy egzemplarz, pojazd MAN TGX 18.440 4x2 BLS został odebrany przez przedstawicieli firmy FTSH Mielczarek Andrzej ze Zduńskiej Woli, która w od kwietnia 2011 roku odebrała 150 pojazdów MAN TGX 18.400 4x2 BLS z przeznaczeniem do transportu dalekobieżnego.

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic
„Wyprodukowanie czterdziestotysięcznego pojazdu w Niepołomicach to dla nas ogromny powód do dumy.” powiedział podczas uroczystości kierujący fabryką dr Alexander Susanek. „To ważny element obchodów pięciolecia działania fabryki.” dodał dr Susanek
„Tym bardziej cieszy nas fakt, iż pojazd trafi do klienta z rodzimego rynku. Jest to potwierdzenie, iż produkty wyjeżdżające z niepołomickiej fabryki spełniają najwyższe standardy jakości i znalazły uznanie wśród naszych klientów” dodał Piotr Stański, dyrektor ds. operacyjnych w MAN Truck & Bus Polska.
Otwarta 5 lat temu, w październiku 2007 roku, fabryka w Niepołomicach na dobre wpisała się w międzynarodową sieć produkcji MAN. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI – ceny
Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI – ceny
Do polskich salonów wkracza Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI, który zastąpi dotychczasową jednostkę 1.2 TSI. Polski importer opublikował cennik tego wariantu.