mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

W dniu 25 września 2012 z linii produkcyjnej fabryki pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechała ciężarówka o numerze 40 000. Jubileuszowy egzemplarz, pojazd MAN TGX 18.440 4x2 BLS został odebrany przez przedstawicieli firmy FTSH Mielczarek Andrzej ze Zduńskiej Woli, która w od kwietnia 2011 roku odebrała 150 pojazdów MAN TGX 18.400 4x2 BLS z przeznaczeniem do transportu dalekobieżnego.

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic
„Wyprodukowanie czterdziestotysięcznego pojazdu w Niepołomicach to dla nas ogromny powód do dumy.” powiedział podczas uroczystości kierujący fabryką dr Alexander Susanek. „To ważny element obchodów pięciolecia działania fabryki.” dodał dr Susanek
„Tym bardziej cieszy nas fakt, iż pojazd trafi do klienta z rodzimego rynku. Jest to potwierdzenie, iż produkty wyjeżdżające z niepołomickiej fabryki spełniają najwyższe standardy jakości i znalazły uznanie wśród naszych klientów” dodał Piotr Stański, dyrektor ds. operacyjnych w MAN Truck & Bus Polska.
Otwarta 5 lat temu, w październiku 2007 roku, fabryka w Niepołomicach na dobre wpisała się w międzynarodową sieć produkcji MAN. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice.

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.