mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czterech Polaków w finale

Czterech Polaków w finale

Tuż przed Nowym Rokiem w siedzibie Iberia Motor Company odbył się Polski finał tegorocznej edycji konkursu "Top Service People".

Czterech Polaków w finale

"Top Service People" to konkurs organizowany przez firmę Seat na całym świecie dla pracowników technicznych Autoryzowanych Stacji Obsługi Seat-a. Jest on sprawdzeniem wiedzy i umiejętności serwisantów oraz służy promocji najlepszych pracowników serwisowych. Konkurs odbywa się już od pięciu lat i przyczynia do stałego podnoszenia kwalifikacji pracowników serwisowych Seat-a.

Rywalizacja w konkursie odbywa się w trzech etapach. Do pierwszego etapu odbywającego się równolegle we wszystkich krajach, w których Seat operuje poprzez przedstawicielstwa,  może przystąpić każdy pracownik serwisu, a zadanie polega na indywidualnym rozwiązaniu testów i wykonaniu zadań technicznych w danym kraju. Wyłonieni w ten sposób zwycięzcy pierwszego etapu - po pięciu w każdej z trzech kategorii: "Sprzedawca części", "Mechanicy" i "Doradcy Serwisowi" - przechodzą do etapu drugiego - etapu krajowego. W trakcie drugiego etapu w Polsce, w Centrum Szkoleniowym firmy IMC, uczestnicy poddani zostali wielu próbom oraz zadaniom praktycznym w celu wybrania 4 finalistów. Kandydaci rozwiązywali zawiłe problemy z użyciem samochodów i profesjonalnego sprzętu diagnostycznego, podczas których sprawdzono ich wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności oraz profesjonalizm.

Tegoroczny finał krajowy wyłonił 4 finalistów, którzy będą reprezentować Polskę w trzecim decydującym etapie konkursu Top Service People, który już w lutym odbędzie się w Hiszpanii i który wyłoni najlepszych z najlepszych w skali światowej.

Reprezentacja Polski jako jedyny kraj zdobyła już dwukrotnie tytuł najlepszego spośród wszystkich krajów świata w zaledwie pięcioletniej historii konkursu Top Service People.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech