Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cztery marki w jednym salonie

Cztery marki w jednym salonie

Czy salony wielomarkowe będą stanowić receptę na słabą sprzedaż samochodów nowych? Odpowiedź na to pytanie ma dać otworzony właśnie w Warszawie salon Centrum Motoryzacyjne Toruńska, gdzie można porównać oferty marek Fiat, Ford, Nissan oraz Suzuki.

Cztery marki w jednym salonie

To właśnie ten przywilej porównania w jednym miejscu wielu modeli kilku marek i w końcu możliwość wyboru tego jednego najlepszego ma stanowić o sile salonów wielomarkowych. Centrum Motoryzacyjne Toruńska jest pierwszym prawdziwym na naszym rynku salonem wielomarkowym. Klient ma możliwość zapoznania się w jednym miejscu z czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Poza możliwością zakupu samochodu CMT oferuje także pozostałe usługi typowe dla salonów jednomarkowych. Możliwe jest zostawienie w rozliczeniu własnego samochodu, wybór z kilku opcji finansowania oraz ubezpieczenia samochodu, a także kupno akcesoriów samochodowych. Oczywiście na miejscu znajdują się także stacje serwisowe wszystkich czterech marek.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska, należące do Grupy PGD, powstało w bezpośrednim sąsiedztwie salonu samochodowego OMC Motors (również należącego do Grupy PGD). Inwestycja, warta ponad 15,5 mln zł, polegała na przebudowie istniejących już budynków, w wyniku czego powstał najważniejszy budynek mieszczący salon i serwis trzech marek - Fiata, Nissan i Suzuki.

Choć jest to salon wielomarkowy, to musiał spełniać standardy obiektowe każdego z importerów. Każda marka ma odrębne wejście, różną kolorystykę wewnątrz salonu, a także odrębne wejścia i recepcje do serwisów. Łącznie w serwisie może być jednocześnie obsługiwanych 17 samochodów.

Czytaj także:
Rekordowa sprzedaż Grupy PGD (2006-01-19)

Trzy w jednym (2005-10-20)

Komentuj:

~nowwies 2006-10-26

Póki kredyty i autocasco będą drogie nowe samochody sprzedawać się będą jak się sprzedają. Powodzenia

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?