mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cztery marki w jednym salonie

Cztery marki w jednym salonie

Czy salony wielomarkowe będą stanowić receptę na słabą sprzedaż samochodów nowych? Odpowiedź na to pytanie ma dać otworzony właśnie w Warszawie salon Centrum Motoryzacyjne Toruńska, gdzie można porównać oferty marek Fiat, Ford, Nissan oraz Suzuki.

Cztery marki w jednym salonie

To właśnie ten przywilej porównania w jednym miejscu wielu modeli kilku marek i w końcu możliwość wyboru tego jednego najlepszego ma stanowić o sile salonów wielomarkowych. Centrum Motoryzacyjne Toruńska jest pierwszym prawdziwym na naszym rynku salonem wielomarkowym. Klient ma możliwość zapoznania się w jednym miejscu z czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Poza możliwością zakupu samochodu CMT oferuje także pozostałe usługi typowe dla salonów jednomarkowych. Możliwe jest zostawienie w rozliczeniu własnego samochodu, wybór z kilku opcji finansowania oraz ubezpieczenia samochodu, a także kupno akcesoriów samochodowych. Oczywiście na miejscu znajdują się także stacje serwisowe wszystkich czterech marek.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska, należące do Grupy PGD, powstało w bezpośrednim sąsiedztwie salonu samochodowego OMC Motors (również należącego do Grupy PGD). Inwestycja, warta ponad 15,5 mln zł, polegała na przebudowie istniejących już budynków, w wyniku czego powstał najważniejszy budynek mieszczący salon i serwis trzech marek - Fiata, Nissan i Suzuki.

Choć jest to salon wielomarkowy, to musiał spełniać standardy obiektowe każdego z importerów. Każda marka ma odrębne wejście, różną kolorystykę wewnątrz salonu, a także odrębne wejścia i recepcje do serwisów. Łącznie w serwisie może być jednocześnie obsługiwanych 17 samochodów.

Czytaj także:
Rekordowa sprzedaż Grupy PGD (2006-01-19)

Trzy w jednym (2005-10-20)

Komentuj:

~nowwies 2006-10-26

Póki kredyty i autocasco będą drogie nowe samochody sprzedawać się będą jak się sprzedają. Powodzenia

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.