mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Cztery marki w jednym salonie

Cztery marki w jednym salonie

Czy salony wielomarkowe będą stanowić receptę na słabą sprzedaż samochodów nowych? Odpowiedź na to pytanie ma dać otworzony właśnie w Warszawie salon Centrum Motoryzacyjne Toruńska, gdzie można porównać oferty marek Fiat, Ford, Nissan oraz Suzuki.

Cztery marki w jednym salonie

To właśnie ten przywilej porównania w jednym miejscu wielu modeli kilku marek i w końcu możliwość wyboru tego jednego najlepszego ma stanowić o sile salonów wielomarkowych. Centrum Motoryzacyjne Toruńska jest pierwszym prawdziwym na naszym rynku salonem wielomarkowym. Klient ma możliwość zapoznania się w jednym miejscu z czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych.

Poza możliwością zakupu samochodu CMT oferuje także pozostałe usługi typowe dla salonów jednomarkowych. Możliwe jest zostawienie w rozliczeniu własnego samochodu, wybór z kilku opcji finansowania oraz ubezpieczenia samochodu, a także kupno akcesoriów samochodowych. Oczywiście na miejscu znajdują się także stacje serwisowe wszystkich czterech marek.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska, należące do Grupy PGD, powstało w bezpośrednim sąsiedztwie salonu samochodowego OMC Motors (również należącego do Grupy PGD). Inwestycja, warta ponad 15,5 mln zł, polegała na przebudowie istniejących już budynków, w wyniku czego powstał najważniejszy budynek mieszczący salon i serwis trzech marek - Fiata, Nissan i Suzuki.

Choć jest to salon wielomarkowy, to musiał spełniać standardy obiektowe każdego z importerów. Każda marka ma odrębne wejście, różną kolorystykę wewnątrz salonu, a także odrębne wejścia i recepcje do serwisów. Łącznie w serwisie może być jednocześnie obsługiwanych 17 samochodów.

Czytaj także:
Rekordowa sprzedaż Grupy PGD (2006-01-19)

Trzy w jednym (2005-10-20)

Komentuj:

~nowwies 2006-10-26

Póki kredyty i autocasco będą drogie nowe samochody sprzedawać się będą jak się sprzedają. Powodzenia

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mniejsze tablice rejestracyjne będą legalne
Mniejsze tablice rejestracyjne będą legalne
Już niebawem skończy się kłopotliwe zaginanie tablic rejestracyjnych w pojazdach, które nie mają wystarczającego miejsca na standardową wersję. "Gazeta Polska Codziennie" donosi, że już w połowie przyszłego roku mają zostać dopuszczone tablice o niestandardowych wymiarach.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic