mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?

Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?

Dziś przeglądając zagraniczne portale natknęliśmy się na dość ciekawą informację. Sunday Express zapowiada powrót Top Geara na wiosnę 2016. Telewizyjne show poprowadzą nowi prowadzący.

Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?
Brytyjska gazeta powołując się na swoje źródła w BBC przedstawia potencjalnych prezenterów nowej serii Top Gear. Po ostatnich wydarzeniach związanych z odejściem głównej gwiazdy, Jeremiego Clarksona program opuścili również dwaj pozostali prezenterzy - James May i Richard Hammond. Co ciekawe dalszej współpracy przy programie nie widzi jeden z jego głównych producentów, Andy Wilman.

Teraz plotki docierające z Wysp Brytyjski zapowiadają Top Geara z nowymi prowadzącymi. BBC ma prowadzić zaawansowane negocjacje z aktorem Philipem Glenisterem oraz prezenterem Channel 4. Guy Martin, bo o nim mowa znany jest również ze swoich startów w morderczym wyścigu Isle o Man TT. Do obu panów ma dołączyć kobieta, Jodie Kidd, która prowadzi program Classic Car Show.

BBC zapowiedziało również, że w tym roku wyemituje pozostałe odcinki serii 22 bez nagranych ujęć w studio. Kiedy to nastąpi, tego na razie nie wiadomo.
Tematy w artykule: Top Gear

Podobne wiadomości:

Clarkson najlepiej opłacanym prezenterem w Anglii

Clarkson najlepiej opłacanym prezenterem w...

Aktualności 2015-09-02

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona,...

Aktualności 2015-07-30

Komentuj:

KasiaMikina 2015-07-19

Nie wyrzuca się kury, która znosi zlote jajka. Teraz bedzie nowy program i miliony pójda gdzie indziej, a wtedy będą żałować.

~Kuba 2015-07-12

Moim zdaniem to źle że wywalili Clarksona .

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.