mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?

Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?

Dziś przeglądając zagraniczne portale natknęliśmy się na dość ciekawą informację. Sunday Express zapowiada powrót Top Geara na wiosnę 2016. Telewizyjne show poprowadzą nowi prowadzący.

Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?
Brytyjska gazeta powołując się na swoje źródła w BBC przedstawia potencjalnych prezenterów nowej serii Top Gear. Po ostatnich wydarzeniach związanych z odejściem głównej gwiazdy, Jeremiego Clarksona program opuścili również dwaj pozostali prezenterzy - James May i Richard Hammond. Co ciekawe dalszej współpracy przy programie nie widzi jeden z jego głównych producentów, Andy Wilman.

Teraz plotki docierające z Wysp Brytyjski zapowiadają Top Geara z nowymi prowadzącymi. BBC ma prowadzić zaawansowane negocjacje z aktorem Philipem Glenisterem oraz prezenterem Channel 4. Guy Martin, bo o nim mowa znany jest również ze swoich startów w morderczym wyścigu Isle o Man TT. Do obu panów ma dołączyć kobieta, Jodie Kidd, która prowadzi program Classic Car Show.

BBC zapowiedziało również, że w tym roku wyemituje pozostałe odcinki serii 22 bez nagranych ujęć w studio. Kiedy to nastąpi, tego na razie nie wiadomo.
Tematy w artykule: Top Gear

Podobne wiadomości:

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona,...

Aktualności 2015-07-30

Top Gear powróci w nowym składzie

auto motor i sport 2015-05-05

Motoryzacyjne show prawdopodobnie wystartuje w odmienionym składzie. Jako prezenterzy Top Gear Philip Glenister, Guy Martin i Jodie Kidd.

Komentuj:

KasiaMikina 2015-07-19

Nie wyrzuca się kury, która znosi zlote jajka. Teraz bedzie nowy program i miliony pójda gdzie indziej, a wtedy będą żałować.

~Kuba 2015-07-12

Moim zdaniem to źle że wywalili Clarksona .

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.