mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?

Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?

Internet w dzisiejszych czasach to narzędzie, bez którego często trudno wyobrazić sobie załatwienie, wydawałoby się, najbanalniejszej sprawy. Nie mówiąc już o tak skomplikowanej jak kupno samochodu. Razem z agencją Symetria badamy, jak koncerny samochodowe dbają pod tym względem o swoich potencjalnych klientów.

Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?
Mojeauto i Symetria zapraszają do udziału w innowacyjnym badaniu stron internetowych producentów samochodowych w Polsce. Serwisy oceni 2.000 internautów odwiedzających serwis Mojeauto.pl.

To już druga edycja Kryształów Symetrii – profesjonalnych badań użyteczności czołowych serwisów polskiego Internetu. W czerwcu 2011 roku odbyła się I edycja projektu, w której 2.000 internautów sprawdziło, czy strony banków w Polsce są łatwe i przyjazne w obsłudze. Wyniki analizy zamieszczone są na stronie www.krysztalysymetrii.pl/

Weź udział w badaniu>>>

Tym razem nadeszła pora na polską motoryzację. Pod koniec listopada ukaże się raport będący efektem analizy stron koncernów samochodowych w Polsce.

Badanie przeprowadzone zostanie na próbie dwóch tysięcy użytkowników, którzy wykonają różne zadania na wytypowanych stronach. Mojeauto.pl, jako główny partner branżowy badania, posłuży do zrekrutowania internautów, interesujących się tematyką moto.

Zbadana zostanie łatwość znalezienia podstawowych informacji, jak np. numeru najbliższego serwisu samochodowego czy ceny danego modelu samochodu.

Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki Twojej pomocy możemy ulepszać strony motoryzacyjne w Polsce.
 
Poświęć 5 minut na wypełnienie ankiety i sprawdź czy koncerny samochodowe dbają o Twoją wygodę!


Tematy w artykule: ranking producentow aut internet

Podobne wiadomości:

Punkty karne i inne usługi online

Punkty karne i inne usługi online

Finanse i prawo 2015-05-11

Renault pracuje nad siecią 4G w swoich autach

Renault pracuje nad siecią 4G w swoich autach

Technika 2013-12-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.