mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?

Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?

Internet w dzisiejszych czasach to narzędzie, bez którego często trudno wyobrazić sobie załatwienie, wydawałoby się, najbanalniejszej sprawy. Nie mówiąc już o tak skomplikowanej jak kupno samochodu. Razem z agencją Symetria badamy, jak koncerny samochodowe dbają pod tym względem o swoich potencjalnych klientów.

Czy producenci samochodów dbają o Twoją wygodę?
Mojeauto i Symetria zapraszają do udziału w innowacyjnym badaniu stron internetowych producentów samochodowych w Polsce. Serwisy oceni 2.000 internautów odwiedzających serwis Mojeauto.pl.

To już druga edycja Kryształów Symetrii – profesjonalnych badań użyteczności czołowych serwisów polskiego Internetu. W czerwcu 2011 roku odbyła się I edycja projektu, w której 2.000 internautów sprawdziło, czy strony banków w Polsce są łatwe i przyjazne w obsłudze. Wyniki analizy zamieszczone są na stronie www.krysztalysymetrii.pl/

Weź udział w badaniu>>>

Tym razem nadeszła pora na polską motoryzację. Pod koniec listopada ukaże się raport będący efektem analizy stron koncernów samochodowych w Polsce.

Badanie przeprowadzone zostanie na próbie dwóch tysięcy użytkowników, którzy wykonają różne zadania na wytypowanych stronach. Mojeauto.pl, jako główny partner branżowy badania, posłuży do zrekrutowania internautów, interesujących się tematyką moto.

Zbadana zostanie łatwość znalezienia podstawowych informacji, jak np. numeru najbliższego serwisu samochodowego czy ceny danego modelu samochodu.

Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki Twojej pomocy możemy ulepszać strony motoryzacyjne w Polsce.
 
Poświęć 5 minut na wypełnienie ankiety i sprawdź czy koncerny samochodowe dbają o Twoją wygodę!


Tematy w artykule: ranking producentow aut internet

Podobne wiadomości:

Lexus najlepszym samochodem?

Lexus najlepszym samochodem?

Aktualności 2013-10-31

Tak wynika z zestawienia o nazwie Consumer Reports oceniającego niezawodność samochodów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie jakie marki odnotowały najlepsze wyniki.

"Historia pojazdu" wystartowała

Finanse i prawo 2014-05-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando