mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy to koniec brytyjskiego TopGear'a?

Czy to koniec brytyjskiego TopGear'a?

Zapewne większość z Was nadal lamentuje po tym, jak BBC ogłosiło zakończenie współpracy z ikoną programu Top Gear, Jeremym Clarksonem. Większość widzów nie widzi dalszego sensu emitowania tego show telewizyjnego na antenie BBC. Okazuje się, że to zdanie podziela dwójka pozostałych prowadzących.

Czy to koniec brytyjskiego TopGear'a?
Dail Mail, powołując się na źródła z BBC podało, że James May oraz Richard Hammond zamierzają odejść z program Top Gear po zwolnieniu Clarksona. May sytuację z Clarskonem skomentował m.in. słowami "przyślijmy jako paczka". Zaś Hammond mówił o "końcu ery". Podobno obaj panowie nie zamierzają przedłużać swoich kontraktów z BBC. Z kolei producent wykonawczy Top Geara nie chce tworzyć show bez Clarskona.

Wczoraj dyrektor kreatywny BBC Alan Yentob zapowiedział, że pragnie kontynuacji popularnego show motoryzacyjnego z dwójką May i Hammond. Źródła w BBC mówią o planowanej 3 letniej umowie szykowanej dla całej trójki, którą zastopowało śledztwo i skandal.

Jaka przyszłość Top Gear? Naszym zdaniem to koniec, a Clarskon już pewnie odebrał co najmniej sto telefonów z propozycjami pracy. Jeremy poradzi sobie bez BBC, ale BBC będzie mieć bardzo pod górkę bez Clarksona i Top Gear. Owszem mogą stworzyć nowy program, ale zadanie jest bardzo ciężkie, bo muszą opracować całkowicie nową koncepcję programu, show motoryzacyjnego.
Tematy w artykule: Top Gear

Podobne wiadomości:

Jeremy Clarkson z "Top Gear" zawieszony przez...

auto motor i sport 2015-03-11

Na razie nie podano żadnych szczegółowych informacji na temat przyczyny awantury. Znając jednak charakter "Jezzy" można się domyślać, że chodzi o bardzo kontrowersyjną wypowiedź.

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Aktualności 2015-07-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross