mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czy zobaczymy Mistrzów we Wrocławiu?

Czy zobaczymy Mistrzów we Wrocławiu?

Żeby zobaczyć mistrzów WRC, 24h Le Mans czy F1 trzeba się bardzo natrudzić i mieć spore zasoby finansowe. Imprezy motorowe najwyższej rangi często odbywają się w miejscach odległych a do tego bilety wstępu są niesamowicie drogie. Jednak jest szansa by na polskiej ziemi zobaczyć najlepszych!

Czy zobaczymy Mistrzów we Wrocławiu?
Na konferencji prasowej wiceprezes firmy SMG, która jest operatorem stadionu miejskiego we Wrocławiu, Michael Brill poinformował, że rozpoczęto negocjacje w sprawie organizacji Race of Champions na wrocławskim stadionie! Są to na razie wstępne rozmowy i oprócz nich są również prowadzone zaawansowane negocjacje z Madonną i Metallicą. Nas jednak bardziej interesowało by zobaczenie mistrzów na płycie stadionu. Warto zatem trzymać kciuki za powodzenie tych negocjacji.

Race of Champions to zawody, które odbywają się co roku. Do walki zapraszani są najlepsi z najlepszych, którzy startujący na co dzień w różnych seriach wyścigowych. W zeszłym roku można było podziwiać taki gladiatorów kierownicy jak: Michael Schumacher (Formuła 1), Sebastien Loeb (WRC), Tom Kristensen (24h Lemans), Martin Tomczyk (DTM), Andy Priaulx (WTCC) i wielu innych. Kierowcy rywalizowali w parach za kierownicą takich aut jak: Audi R8 LMS, Sokda Fabia Super 2000 czy KTM X-BOW Zeszłoroczna edycja odbyła się na stadionie w Dusseldorfie w zmaganiach zwyciężył kierowca serii WRC Sebastien Ogier.
Tematy w artykule: Wrocław Race of Champions

Podobne wiadomości:

Montoya wygrywa

Montoya wygrywa "Wyścig Mistrzów"

Aktualności 2017-01-23

Wrocław: Oto 10 najważniejszych inwestycji drogowych

Wrocław: Oto 10 najważniejszych inwestycji...

Polskie drogi 2015-01-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.