mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czym Książę pojedzie do ślubu?

Czym Książę pojedzie do ślubu?

Nie, nie będzie to biały rumak, ani bogato zdobiona szlachetnymi kamieniami kareta. Książę Monako, Albert II, na swój lipcowy ślub pojedzie Lexusem LS 600h. Luksusowy model z hybrydowym napędem będzie również oficjalnym samochodem Księcia Monako.

Czym Książę pojedzie do ślubu?
Ślub Alberta II z Charlene Wittstock odbędzie się w sobotę, 2 lipca br. Państwo młodzi pojadą do ślubu Lexusem z napędem hybrydowym. Tym samym Książę Monako potwierdza swoje zaangażowanie w rozwiązania przyjazne dla środowiska

Albert II jest głęboko zaangażowany w popieranie różnych innowacyjnych rozwiązań dotyczących ochrony środowiska naturalnego oraz zrównoważonego rozwoju na świecie, czego wyrazem jest założona w 2006 r. Fundacja Księcia Monako Alberta II.  Fundacja ta wspiera ponad 150 projektów związanych z monitorowaniem zmian środowiska oraz ochroną gatunków zagrożonych zmianami klimatu. Pomaga również w zarządzaniu zasobami wody w regionach rozwijających się.

Ostatnio Albert II określił strategiczny kierunek Księstwa w zakresie zrównoważonej mobilności i poprosił rząd o opracowanie planu kładącego szczególny nacisk na rozwój środków transportu o niskim poziomie oddziaływania na środowisko. Plan ten ma obejmować najbliższą dekadę. Jak widać po wyborze auta, którym państwo młodzi udadzą się na ślub, plan ten jest już realizowany.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus LS Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus LS 600h Lexus LS limuzyna

Podobne wiadomości:

Lexus LC - rekordowa sprzedaż

Lexus LC - rekordowa sprzedaż

Samochody luksusowe 2017-04-20

Lexusy z zawieszeniem AVS

Lexusy z zawieszeniem AVS

Technika 2016-12-06

Dwa nowe modele Lexusa będą wyposażone standardowo w nowoczesne zawieszenie AVS. Elektroniczny układ monitoruje i dostosowuje siłę tłumienia amortyzatorów w każdym z kół dostosowując je do stanu nawierzchni i preferencji kierowcy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota RAV4 Hybrid Selection – specjalna wersja w salonach
Toyota RAV4 Hybrid Selection – specjalna wersja w salonach
Japoński SUV będzie teraz dostępny w polskich salonach w nowej wersji Selection. Klienci będą mogli wybierać spośród dwóch specjalnych kolorów nadwozia oraz cieszyć się bogatym wyposażeniem.