mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Czym Książę pojedzie do ślubu?

Czym Książę pojedzie do ślubu?

Nie, nie będzie to biały rumak, ani bogato zdobiona szlachetnymi kamieniami kareta. Książę Monako, Albert II, na swój lipcowy ślub pojedzie Lexusem LS 600h. Luksusowy model z hybrydowym napędem będzie również oficjalnym samochodem Księcia Monako.

Czym Książę pojedzie do ślubu?
Ślub Alberta II z Charlene Wittstock odbędzie się w sobotę, 2 lipca br. Państwo młodzi pojadą do ślubu Lexusem z napędem hybrydowym. Tym samym Książę Monako potwierdza swoje zaangażowanie w rozwiązania przyjazne dla środowiska

Albert II jest głęboko zaangażowany w popieranie różnych innowacyjnych rozwiązań dotyczących ochrony środowiska naturalnego oraz zrównoważonego rozwoju na świecie, czego wyrazem jest założona w 2006 r. Fundacja Księcia Monako Alberta II.  Fundacja ta wspiera ponad 150 projektów związanych z monitorowaniem zmian środowiska oraz ochroną gatunków zagrożonych zmianami klimatu. Pomaga również w zarządzaniu zasobami wody w regionach rozwijających się.

Ostatnio Albert II określił strategiczny kierunek Księstwa w zakresie zrównoważonej mobilności i poprosił rząd o opracowanie planu kładącego szczególny nacisk na rozwój środków transportu o niskim poziomie oddziaływania na środowisko. Plan ten ma obejmować najbliższą dekadę. Jak widać po wyborze auta, którym państwo młodzi udadzą się na ślub, plan ten jest już realizowany.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Lexus LS
Lexus LS
Cena podstawowa już od: 490 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Lexus LS Wszystko o Lexus
Tematy w artykule: Lexus LS 600h Lexus LS limuzyna

Podobne wiadomości:

Lexus LS już w polskich salonach

Lexus LS już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-15

Lexus LS - są wibracje czy nie?

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.