mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF CF85 z tytułem ?Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009?

DAF CF85 z tytułem ?Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009?

Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród „Motor Transport Awards 2009” w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowano tytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku.

DAF CF85 z tytułem ?Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009?
Nagrody „Motor Transport Awards” to prestiżowe wyróżnienia w brytyjskim przemyśle transportowym, nadawane przez czasopismo branżowe Motor Transport.

"Model CF85 spełnia wszelkie wymagania operatorów w zakresie niezawodności, wsparcia technicznego, zarządzania kosztami i zadowolenia kierowców. Ogólnie rzecz biorąc, jest zdecydowanie najlepszy" uznało jury po przeprowadzeniu porównania samochodów ciężarowych, które znalazły się w finałowej piątce konkurującej o nagrodę.

Podczas gali w londyńskim Grosvenor House, Rayowi Ashworthowi – dyrektorowi zarządzającemu DAF Trucks UK, nagrodę wręczył Mark Barton – dyrektor sprzedaży BRS i sponsor konkursu. Jest to ogromne wyróżnienie dla CF85 oraz dla całego zespołu sprzedaży i sieci dealerów w Wielkiej Brytanii.

- Jest dla nas tym ważniejsze, że tytuł uzyskaliśmy głosami operatorów, a oni są na tym rynku najbardziej wybrednymi nabywcami – cieszył się Ray Ashworth.

- Model CF85 lub jego poprzednicy już po raz dziewiąty zdobywają tytuł Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku. Jest to dla nas potwierdzenie, że operatorzy akceptują nasze prace rozwojowe i dążenie do ciągłego ulepszania tego modelu. Jak widać, już po raz kolejny przypadło nam uznanie za to, że wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy oszczędne samochody o dobrych parametrach w zakresie ochrony środowiska i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Tak działa geniusz ewolucji! – powiedział Ashworth.

Nagrody Motor Transport przyznawane są od 23 lat. Przez ten okres firma DAF zdobyła je 12 razy, co stanowi bezprecedensowy wynik.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.