mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF na wystawie Delhi AutoExpo

DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na Delhi AutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. "Indie są jednym z największych i najszybciej rozwijających się rynków samochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitą okazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskim klientom komercyjnym'', powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

DAF na wystawie Delhi AutoExpo
Wystawiany DAF CF jest wyposażony w 180-konny silnik PX-6 PACCAR i zabudowę Asia MotorWorks (AMW). DAF jest wiodącym producentem ciągników szosowych w Europie. Ciężarówki DAF są sprzedawane i serwisowane przez sieć ponad 1000 niezależnych punktów sprzedaży na całym świecie.  "Pojazdy DAF cieszą się powodzeniem ze względu na ich niezawodność, wydajność i wysoki komfort pracy kierowcy" powiedział Don Schulte, dyrektor zarządzający firmy PACCAR w Indiach.  "AutoExpo 2012 jest dla firmy PACCAR okazją do spotkania się z potencjalnymi klientami, dealerami i dostawcami."

PACCAR jest wiodącym światowym producentem w dziedzinie projektowania, produkcji oraz obsługi klienta w branży lekkich, średnich i ciężkich ciężarówek, produkowanych pod markami Kenworth, Peterbilt oraz  DAF. Świadczy również usługi finansowe i informatyczne, oraz jest dystrybutorem części zamiennych do ciężarówek w zakresie odpowiadającym produkcji podstawowej.
Firma PACCAR jest notowana na giełdzie  NASDAQ Global Select Market z kodem PCAR, a jej strona internetowa to www.paccar.com.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic