mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF uruchomił stronę dla producentów zabudów

DAF uruchomił stronę dla producentów zabudów

Firma DAF Trucks uruchomiła informacyjną stronę internetową, stworzoną specjalnie z myślą o producentach zabudów. Platforma online jest dostępna w dziesięciu językach, w tym polskim i zawiera wszelkie szczegóły i wskazówki, jakich potrzebują wytwórcy zabudów, aby móc sprawnie pracować z podwoziami firmy DAF.

DAF uruchomił stronę dla producentów zabudów
Każde podwozie po opuszczeniu fabryki jest kierowane do zakładu, gdzie montowana jest zabudowa, np. wywrotka lub skrzynia, żuraw czy hakowiec. Aby jak najlepiej pomóc wyspecjalizowanym firmom w montażu i produkcji komponentów do zabudowy, na nowej stronie zawarto szczegółowe rysunki, arkusze specyfikacji i wytyczne dotyczące sposobów montażu zabudów na podwoziach marki DAF. Wytwórcy zabudów mogą również skorzystać z rzutów bocznych i przedniego, przydatnych do nanoszenia na pojazd znaków informacyjnych i logotypów firmy transportowej.

Celem strony www.DAFBBI.com jest zapewnienie wsparcia wytwórcom zabudów oraz pomoc w skutecznym poszukiwaniu najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych. Dlatego użytkownicy mogą również pobierać ze strony pliki aplikacji CAD i wykorzystać je do projektowania zabudów. Stworzono także animacje 3D, na których przedsiębiorcy transportowi mogą dokładnie zobaczyć, jak gotowa zabudowa będzie się prezentowała na drodze. Poza wymienionym już polskim strona dostępna jest w języku angielskim, holenderskim, czeskim, francuskim, niemieckim, węgierskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic