mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF w Arabii Saudyjskiej

DAF w Arabii Saudyjskiej

DAF Trucks NV podpisała umowę z ATEC - Arabian Truck and Construction Company - upoważniającą tę firmę do prowadzenia w imieniu DAF działalności w zakresie marketingu, sprzedaży i działalności usługowej w Arabii Saudyjskiej.  ATEC będzie również reprezentować PACCAR Parts, aby zagwarantować dostawę najwyższej klasy części do ciężarówek DAF na terenie całego kraju.

DAF w Arabii Saudyjskiej
"Ustanowienie naszej firmy dystrybutorem DAF Trucks jest istotnym poszerzeniem naszej dotychczasowej działalności, która obejmuje sprzedaż i serwis autobusów", powiedział Peter Beaumont, dyrektor zarządzający ATEC.  "DAF Trucks jest jednym z najlepszych europejskich producentów samochodów ciężarowych. Firma oferuje doskonałe produkty i usługi, co jest kluczem do sukcesu w Arabii Saudyjskiej.  Czujemy się zaszczyceni mogąc reprezentować DAF na naszym rynku. "

ATEC ma do dyspozycji kilka punktów sprzedaży i usług w Arabii Saudyjskiej, w tym nowe biuro sprzedaży w Riyadh, które zostało oficjalnie otwarte pod koniec września. "Z czasem z pewnością rozszerzymy tę sieć", wyjaśnia Peter Beaumont. "W Arabii Saudyjskiej co roku rejestruje się około 7 500 pojazdów w segmencie najcięższych pojazdów (> 15ton). W najbliższych latach liczba ta wzrośnie do 10 000 pojazdów. We współpracy z DAF zamierzamy osiągnąć znaczny udział w rynku.  Obserwując lokalne potrzeby w zakresie transportu na duże odległości dostrzegamy doskonałe możliwości dla XF105. Jednak większość sprzedaży będą stanowić samochody z serii CF, szczególnie w sektorze budownictwa.  W sektorze dystrybucji, będziemy aktywnie wprowadzać DAF LF".

"Firma DAF jest zadowolona ze współpracy z ATEC", mówi Kuijs Michiel, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży DAF Trucks N.V. "ATEC jest partnerem zdecydowanym osiągnąć znaczny udział w rynku Arabii Saudyjskiej. Bardzo cenne jest bogate doświadczenie tej firmy i jej sukcesy osiągane podczas wieloletniej obecności na rynku. ATEC odegra kluczową rolę w dalszym zwiększaniu obecności DAF na Bliskim Wschodzie, gdzie już funkcjonujemy w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt i Irak. "

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando