mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF w Arabii Saudyjskiej

DAF w Arabii Saudyjskiej

DAF Trucks NV podpisała umowę z ATEC - Arabian Truck and Construction Company - upoważniającą tę firmę do prowadzenia w imieniu DAF działalności w zakresie marketingu, sprzedaży i działalności usługowej w Arabii Saudyjskiej.  ATEC będzie również reprezentować PACCAR Parts, aby zagwarantować dostawę najwyższej klasy części do ciężarówek DAF na terenie całego kraju.

DAF w Arabii Saudyjskiej
"Ustanowienie naszej firmy dystrybutorem DAF Trucks jest istotnym poszerzeniem naszej dotychczasowej działalności, która obejmuje sprzedaż i serwis autobusów", powiedział Peter Beaumont, dyrektor zarządzający ATEC.  "DAF Trucks jest jednym z najlepszych europejskich producentów samochodów ciężarowych. Firma oferuje doskonałe produkty i usługi, co jest kluczem do sukcesu w Arabii Saudyjskiej.  Czujemy się zaszczyceni mogąc reprezentować DAF na naszym rynku. "

ATEC ma do dyspozycji kilka punktów sprzedaży i usług w Arabii Saudyjskiej, w tym nowe biuro sprzedaży w Riyadh, które zostało oficjalnie otwarte pod koniec września. "Z czasem z pewnością rozszerzymy tę sieć", wyjaśnia Peter Beaumont. "W Arabii Saudyjskiej co roku rejestruje się około 7 500 pojazdów w segmencie najcięższych pojazdów (> 15ton). W najbliższych latach liczba ta wzrośnie do 10 000 pojazdów. We współpracy z DAF zamierzamy osiągnąć znaczny udział w rynku.  Obserwując lokalne potrzeby w zakresie transportu na duże odległości dostrzegamy doskonałe możliwości dla XF105. Jednak większość sprzedaży będą stanowić samochody z serii CF, szczególnie w sektorze budownictwa.  W sektorze dystrybucji, będziemy aktywnie wprowadzać DAF LF".

"Firma DAF jest zadowolona ze współpracy z ATEC", mówi Kuijs Michiel, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży DAF Trucks N.V. "ATEC jest partnerem zdecydowanym osiągnąć znaczny udział w rynku Arabii Saudyjskiej. Bardzo cenne jest bogate doświadczenie tej firmy i jej sukcesy osiągane podczas wieloletniej obecności na rynku. ATEC odegra kluczową rolę w dalszym zwiększaniu obecności DAF na Bliskim Wschodzie, gdzie już funkcjonujemy w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt i Irak. "

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech