mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DAF zdobył Złoty Laur Klienta

DAF zdobył Złoty Laur Klienta

Po raz drugi w historii firma DAF otrzymała Złoty Laur Klienta Top Marka 2011. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, wartość takiego godła jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Sondaż nie klasyfikuje wielkości sprzedaży, lecz opinie mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy. Po raz pierwszy DAF otryzmał to wyróżnienie w roku w 2009 r.

DAF zdobył Złoty Laur Klienta

"Laur Konsumenta/ Laur Klienta" to największy program konsumencki w kraju, pozwalający każdego roku wyłonić najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach.
Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, podobnie jak w poprzednich latach, przyniesie producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty obecnie są liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - Grupę Media Partner - są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, wartość takiego wyróżnienia jest dla zwycięzców bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Sondaż nie klasyfikuje wielkości sprzedaży, lecz opinie mówiące, który produkt postrzegany jest jako najlepszy. Przyznane godła stały się potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie, formą zbiorowej rekomendacji. Poprzednie edycje konkursu potwierdziły, że godło jest skutecznym narzędziem marketingu, promocji i reklamy, sprzyja budowaniu silnej, wartościowej oraz stabilnej marki.

DAF jest liczącym się producentem pojazdów ciężarowych na terenie Unii Europejskiej. To wszystko dzięki podejściu firmy – byciu najbliżej klienta w każdych czasach – aby niezależnie od koniunktury każdy z transportowców mógł bezwzględnie polegać organizacji DAF. Najlepszym dowodem skuteczności tej strategii jest fakt, że w segmencie powyżej 16t DMC marka DAF utrzymała pozycję lidera na rynku polskim, poprawiając udział rynkowy z 19,6% do 19,9%. Nagrodzone złotym Laurem Klienta 2011 pojazdy DAF, poza najniższymi kosztami eksploatacji, cechuje niezawodność i trwałość oraz dbałość o wygodę kierowcy i jego bezpieczeństwo.


Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.