Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DKV poszerza współpracę

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptować będą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracę z Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39 oznaczonych logiem ESSO.

DKV poszerza współpracę

Już dwa lata temu rozpoczęły się prace nad dostosowaniem stacji Lotos do akceptacji DKV Card. W 2006 roku rafineria przejęła markę ESSO, której proces unowocześnienia nie ominął. Dzięki temu 160 punktów tankowania sygnowanych marką Lotos wyposażonych jest w elektroniczne terminale akceptujące karty paliwowo-serwisowe DKV. Umożliwiają one bezgotówkowy zakup paliwa, pozwalający na korzystanie z rabatów oraz serwisu pojazdów. Dają także dostęp do wielu usług związanych z zarządzaniem firmą.

Obecna liczba stacji, które pracują już w porozumieniu z DKV w Polsce wynosi blisko 1800. W ich skład wchodzą największe koncerny paliwowe, a także niezależni, prywatni właściciele. Firma DKV zakłada w najbliższej przyszłości rozbudowę punktów patronackich, którą na początek roku 2007 szacuje na liczbę dwóch tysięcy. We współprace mają wejść także małe stacje, które dysponują 1-2 dystrybutorami. Powinno to umożliwić lokalnym przewoźnikom na łatwy dostęp do tańszego paliwa w odległych zakątkach Polski.

Czytaj także:

Tańsze tankowanie z DKV(2006-05-11)

Tematy w artykule: DKV Lotos

Podobne wiadomości:

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i...

Finanse i prawo 2014-07-04

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Aktualności 2014-04-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił cennik nowego SUV-a, czyli modelu 3008. Auto na rynku nad Wisłą będzie dostępne w czterech wersjach wyposażenia.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj