mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DKV poszerza współpracę

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptować będą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracę z Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39 oznaczonych logiem ESSO.

DKV poszerza współpracę

Już dwa lata temu rozpoczęły się prace nad dostosowaniem stacji Lotos do akceptacji DKV Card. W 2006 roku rafineria przejęła markę ESSO, której proces unowocześnienia nie ominął. Dzięki temu 160 punktów tankowania sygnowanych marką Lotos wyposażonych jest w elektroniczne terminale akceptujące karty paliwowo-serwisowe DKV. Umożliwiają one bezgotówkowy zakup paliwa, pozwalający na korzystanie z rabatów oraz serwisu pojazdów. Dają także dostęp do wielu usług związanych z zarządzaniem firmą.

Obecna liczba stacji, które pracują już w porozumieniu z DKV w Polsce wynosi blisko 1800. W ich skład wchodzą największe koncerny paliwowe, a także niezależni, prywatni właściciele. Firma DKV zakłada w najbliższej przyszłości rozbudowę punktów patronackich, którą na początek roku 2007 szacuje na liczbę dwóch tysięcy. We współprace mają wejść także małe stacje, które dysponują 1-2 dystrybutorami. Powinno to umożliwić lokalnym przewoźnikom na łatwy dostęp do tańszego paliwa w odległych zakątkach Polski.

Czytaj także:

Tańsze tankowanie z DKV(2006-05-11)

Tematy w artykule: DKV Lotos

Podobne wiadomości:

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i...

Finanse i prawo 2014-07-04

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Aktualności 2014-04-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Toyota sprzedała więcej aut niż Volkswagen
Wygląda na to, że afera Dieselgate nie zaszkodziła Volkswagenowi. Niemiecki koncern zajął pierwsze miejsce pod względem globalnej sprzedaży samochodów w 2016 roku, wyprzedzając największego konkurenta - Toyotę.
Odgadnij model Odgadnij model