mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dacia Duster Dobrym Produktem 2010

Dacia Duster Dobrym Produktem 2010

W tym roku tytuł "Dobry Produkt" został przyznany Dacii Duster na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, które organizuje redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Dacia Duster Dobrym Produktem 2010
Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w Warszawie zajął się przeprowadzeniem badań od strony technicznej. Badanie przeprowadzono w pięciu największych miastach Polski - Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu na grupie 850 gospodarst domowych. Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki uważają za dobre w danej konkretnej kategorii. Dobry Produkt 2010 trafił do Dacii Duster w kategorii samochodów osobowych w segmencie C.

Dacia to zupełnie nowy pomysł na rynku motoryzacyjnym - tania marka, jakby bardziej przystępna odmiana poważnego i dużego koncernu. Mówi się, że auta Dacii przyczyniły się do powstania tzw. "Dacia attitude", czyli specyficznego podejścia do samochodów wysokiej jakości przy bardzo przystępnych cenach.

Od kwietnia tego roku, bo wtedy wprowadzono Dustera na polski rynek, do listopada sprzedano już 1510 samochodów. Podstawową ceną, jaką trzeba za niego dać jest 39.900zł za wersję 4x2 i 49,900zł za auto z napędem 4x4.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Dacia Duster
Dacia Duster
Cena podstawowa już od: 39 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Dacia Dokker i Lodgy przechodzą lifting

Dacia Dokker i Lodgy przechodzą lifting

Aktualności 2017-01-20

Test czytelników – Dacia Duster

auto motor i sport 0000-00-00

W kryzysowych czasach łatwiej znaleźć samochód niż klienta na jego zakup. Ale istnieją auta, po które ustawiają się kolejki. Choćby niektóre modele Porsche czy Ferrari. I... Dacia Duster.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.