mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dacia Logan Van i pickup z fabrycznym gazem

Dacia Logan Van i pickup z fabrycznym gazem

Dacia wprowadza do swojej oferty modele Logan Van oraz Logan Pick-up z fabrycznie montowaną instalacją gazową. Logan Van w wersji Confort dostępny jest w cenie 32.358 zł netto, a cena Logana Pick-up w wersji Confort to 32.154 zł netto

Dacia Logan Van i pickup z fabrycznym gazem
Dacia Logan Van oraz Logan Pick-up są idealnymi samochodami dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, poszukujących praktycznych rozwiązań.

Ładowność wersji z fabryczną instalacją gazową LPG wynosi 750 kg dla Logana Van oraz 770 kg dla Logana Pick-up.

Instalacja montowana w Dacii to instalacja IV generacji. System IV generacji zapewnia ponadto: automatyczne przejście z zasilania benzynowego na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika, automatyczne przejście z zasilania gazowego na benzynowe po wyczerpaniu się gazu, niską emisję substancji szkodliwych dla zdrowia, pełną integrację z benzynowym systemem zasilania bez potrzeby emulatorów oraz eliminuje ryzyko cofnięcia się płomienia w układzie dolotowym.

Zaletą zakupu modelu Dacii Logan z fabryczną instalacją gazową jest między innymi gwarancja producenta obejmująca 3 lata lub 100 tys. km przebiegu. Obecnie dostępne na polskim rynku modele Dacii z fabryczną instalacją gazową są wyposażone w silnik 1.6 84 LPG.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Dacia Logan
Dacia Logan
Cena podstawowa już od: 29 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze zdjęcia!

Nowa Dacia Duster - wyciekły pierwsze...

Aktualności 2017-08-30

Dacia Logan MCV w wersji Stepway

Dacia Logan MCV w wersji Stepway

Aktualności 2017-02-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.