mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > DaimlerChrysler w Paryżu

DaimlerChrysler w Paryżu

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Paryżu, koncern DaimlerChrysler zamierza zaprezentować szereg nowych modeli, a także rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego, ze szczególnym wskazaniem na systemy bezpieczeństwa.

DaimlerChrysler w Paryżu

DaimlerChrysler zamierza przedstawić w Paryżu technologiczne zaawansowanie swoich produktów, a następnie udowodnić, że koncern od zawsze przodował w rozwoju techniki motoryzacyjnej, a w szczególności w kierunku poprawy bezpieczeństwa jazdy. Zaprezentowany zostanie także wgląd do prac nad technologiami takimi jak 'Intersection Assistant' oraz 'City Assistant'. Niestety nie zostały jeszcze ujawnione żadne szczegóły na temat tych systemów, więc można jedynie snuć domysły, że będą to urządzenia wspomagające jazdę miejską.

Na stoisku Mercedesa odbędą się także premiery bardzo wydajnych modeli S63 AMG oraz CL63 AMG. Pomiędzy nimi stanie oczekiwany już od dłuższego czasu superszybki, a także niemiłosiernie drogi Mercedes-Benz McLaren SLR 722 Edition. Przy okazji prezentacji nowego modelu klasy CL, zaprezentowana zostanie historia dziesięcioletniego już modelu klasy SLK. Stanowisko reprezentujące markę Smart skupi się na prezentacjach dotyczących nadchodzącej generacji nowego modelu ForTwo.

Dodge natomiast zapowiada prezentację koncepcyjnego samochodu przeznaczonego dla segmentu D. Przy okazji odbędzie się europejska premiera modeli Jeep Wrangler oraz Jeep Wrangler Unlimited. Do szerokiej stawki dołączy także całkowicie nowy Chrysler Sebring, o którym zaczęło być ostatnio coraz głośniej.

Czytaj także:

Plażowy debiut Smarta (2006-09-04)

Czerwona edycja na pożegnanie (2006-08-31)

Asystent parkowania (2006-08-30)


Podobne wiadomości:

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie...

Aktualności 2017-12-19

Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza

Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza

Ciężarówki i Autobusy 2017-12-05

Komentuj:

~kaszalot 2006-09-05

a moze troche wiecej szczegolow o tych autach, jakie silniki co w nich nowego itp itd

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.