mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dalszy rozwój Chevroleta

Dalszy rozwój Chevroleta

Chevrolet wzmocni swoją strategię globalnego rozwoju, wprowadzając od stycznia 2005 roku w Europie nową gamę samochodów małych, kompaktowych i średniej wielkości.

Dalszy rozwój Chevroleta

Samochody ze znaczkiem Chevrolet produkowane przez GM DAT są już sprzedawane w kilku krajach Europy Środkowej i Wschodniej (m.in. w Polsce), w Północnej i Południowej Ameryce, na rynkach azjatyckich i w RPA. Ich sprzedaż przerosła oczekiwania. Inwestycje prowadzone w Korei Południowej o wartości 1,5 miliarda USD podkreślają niezachwiane zaufanie GM wobec umiejętności własnych pracowników, prac inżynieryjnych i możliwości produkcyjnych. Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu, prezentowany samochód koncepcyjny S3X zademonstruje nowe, możliwe trendy stylizacji modeli Chevroleta w przyszłości.

Nowa organizacja Chevrolet Europe, utworzona została z obecnej europejskiej struktury GM Daewoo i będzie odpowiedzialna za wprowadzanie na rynek i sprzedaż samochodów Chevrolet. Do dyspozycji klientów Chevroleta będzie ogólnoeuropejska sieć 1.800 punktów sprzedaży i obsługi. Posiadacze samochodów Daewoo nadal korzystać będą z pełnej gwarancji na dotychczasowych warunkach. Ich pojazdy serwisowane będą w tych samych punktach, w których sprzedawane będzie linia modelowa Chevroleta. Nowa organizacja współdziałać będzie z całą siecią sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej GM Europe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando