mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Darmowa instalacja LPG

Darmowa instalacja LPG

W związku z rosnącymi kosztami eksploatacji samochodów, na które wpływają przede wszystkim wysokie opłaty za benzynę, Hyundai Motor Poland ogłasza nowe promocje.

Od 20 września można bezpłatnie otrzymać nowoczesną instalację gazową BRC Sequent przy zakupie modelu Getz, Accent lub Elantra. Sequent jest to system sekwencyjnego, wielopunktowego wtrysku gazu płynnego LPG lub metanu w stanie gazowym. Stanowi szczyt aktualnej technologii w zakresie wtrysku paliwa w stanie lotnym do silników o zapłonie sterowanym. System Sequent prawidłowo współpracuje z systemami wtrysku benzynowego o poziomach emisji spalin Euro3 i Euro4 i nie ma znaczącego wpływu na zmniejszenie mocy silnika. Montaż instalacji odbywa się bezpłatnie, z zachowaniem 3-letniej gwarancji na samochód.
 
Zamiast instalacji klienci mogą wybrać upust w wysokości nawet do 4.000 zł.
Nowa promocja obowiązuje do 31 października lub wyczerpania zapasów. Liczba samochodów w ofercie jest ograniczona.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model