mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica liderem eksportu

Dębica liderem eksportu

Po raz kolejny Firma Oponiarska Dębica S.A. została liderem eksportu w zestawieniu Największych Przedsiębiorstw Podkarpacia. W dorocznym Rankingu ,,Złotej Setki”, dębicki producent opon zdobył również wyróżnienia w kategoriach: zysk netto, udział eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz najwyższa kapitalizacja giełdowa.

Dębica liderem eksportu
Wśród 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Podkarpackiego, w ogólnej klasyfikacji Dębica S.A. uplasowała się na czwartej pozycji. Dębicka spółka została doceniona aż w pięciu spośród siedmiu kategorii plebiscytu, tzw. ,,Złotych Dziesiątek” najlepszych firm regionu. Po raz jedenasty z rzędu Firma obroniła tytuł lidera eksportu. Drugie miejsce zdobyła w kategorii najwyższa kapitalizacja giełdowa, czwarte miejsce w kategorii zysk netto, szóste miejsce za udział eksportu w sprzedaży i drugie miejsce w kategorii wielkość zatrudnienia.

Listę czołowych przedsiębiorstw regionu czyli, Ranking ,,Złota Setka” oraz ,,Złote Dziesiątki” już od jedenastu lat przygotowuje Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, a od sześciu lat we współpracy z dziennikiem ,,Nowiny”. W historii rankingu, aż czterokrotnie zwycięzcą w klasyfikacji ogólnej była Firma Oponiarska Dębica S.A.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.