mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica liderem eksportu

Dębica liderem eksportu

Po raz kolejny Firma Oponiarska Dębica S.A. została liderem eksportu w zestawieniu Największych Przedsiębiorstw Podkarpacia. W dorocznym Rankingu ,,Złotej Setki”, dębicki producent opon zdobył również wyróżnienia w kategoriach: zysk netto, udział eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz najwyższa kapitalizacja giełdowa.

Dębica liderem eksportu
Wśród 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Podkarpackiego, w ogólnej klasyfikacji Dębica S.A. uplasowała się na czwartej pozycji. Dębicka spółka została doceniona aż w pięciu spośród siedmiu kategorii plebiscytu, tzw. ,,Złotych Dziesiątek” najlepszych firm regionu. Po raz jedenasty z rzędu Firma obroniła tytuł lidera eksportu. Drugie miejsce zdobyła w kategorii najwyższa kapitalizacja giełdowa, czwarte miejsce w kategorii zysk netto, szóste miejsce za udział eksportu w sprzedaży i drugie miejsce w kategorii wielkość zatrudnienia.

Listę czołowych przedsiębiorstw regionu czyli, Ranking ,,Złota Setka” oraz ,,Złote Dziesiątki” już od jedenastu lat przygotowuje Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, a od sześciu lat we współpracy z dziennikiem ,,Nowiny”. W historii rankingu, aż czterokrotnie zwycięzcą w klasyfikacji ogólnej była Firma Oponiarska Dębica S.A.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.