mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica największą firmą Podkarpacia

Dębica największą firmą Podkarpacia

Firma Oponiarska Dębica S.A. zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym Rankingu 100 Największych Firm Podkarpacia za 2007 rok i została uhonorowana statuetką „Złotej Setki”. Spółka zwyciężyła również w kategorii sprzedaży eksportowej, jako największy eksporter w województwie.

Dębica największą firmą Podkarpacia
„Złota Setka” to ranking najlepiej działających firm na Podkarpaciu, opracowywany co roku przez zespół naukowców z Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie, we współpracy z dziennikiem Nowiny. Zestawienie liderów podkarpackiego biznesu prezentuje aktualny obraz kondycji gospodarki w regionie, wskazując które firmy należą do lokomotyw jej rozwoju.

Firma Oponiarska Dębica od kilku lat niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w województwie podkarpackim. Już po raz kolejny jest na szczycie rankingu największych firm Podkarpacia. Pozycja regionalnego lidera jest dla firmy sporym wyróżnieniem. Jest to dowód na to, że strategia rozwoju firmy jest właściwa i przynosi spodziewane rezultaty, a dzięki uruchomionym inwestycjom firma w dalszym ciągu będzie mieć mocną pozycję na rynku.

Blisko 300 mln zł zainwestowanych w rozwój produkcji nowoczesnych opon do samochodów wyższych klas sprawi, że w 2011 roku TC Dębica S.A. zostanie jednym z największych na świecie dostawcą opon produkowanych dla Goodyeara. Planowane jest również zwiększenie produkcji opon do samochodów ciężarowych. Rozbudowę i modernizację firmy przyspieszy uzyskane w lutym bieżącego roku pozwolenie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.