mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Firma Oponiarska Dębica S.A. została uhonorowana tytułem ‘Firmy Odpowiedzialnej Społecznie 2010’. Jest to już drugie wyróżnienie spółki w tym konkursie, który organizowany jest co roku przez Dębicki Klub Biznesu.

Dębica odpowiedzialna społecznie
Tytuły w ramach plebiscytu zostały przyznane w kategoriach: mikro/małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Głosy na poszczególne firmy mogły oddawać od czerwca br. organizacje pozarządowe oraz instytucje publiczne, takie jak szkoły, przedszkola, domy kultury, biblioteki i inne, mające swoją siedzibę na terenie powiatu dębickiego – ogółem ponad 250 podmiotów. Najwięcej głosów w kategorii duże przedsiębiorstwo otrzymała Firma Oponiarska Dębica S.A.

W 2010 roku, podobnie jak w poprzednich latach, spółka wspierała przede wszystkim takie obszary, jak edukację, zdrowie i organizacje działające na rzecz niepełnosprawnych i poszkodowanych przez los.

Podobne wiadomości:

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów...

Technika 2016-03-15

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Aktualności 2016-04-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.