mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica prezentuje wyniki za I półrocze br.

Dębica prezentuje wyniki za I półrocze br.

W pierwszym półroczu 2013 roku Firma Oponiarska Dębica S.A. uzyskała przychody ze sprzedaży w wysokości 1 019 mln zł. Są one o 1,6 proc. wyższe rok do roku.

Dębica prezentuje wyniki za I półrocze br.
- Wyniki za drugi kwartał satysfakcjonują nas i pozwalają optymistyczniej patrzeć na najbliższe miesiące. W okresie tym zanotowaliśmy ponad 11 proc. wzrost sprzedaży w stosunku do tego samego okresu w ubiegłym roku. Na tak dobry wynik wpłynęło kilka czynników, m.in.  wysoka konkurencyjność firmy, jakość produktów oraz inwestycje w nowe technologie, wspierane również przez Państwo. Dodatkowym atutem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. jest ścisła współpraca z koncernem Goodyear, który umożliwia naszym produktom dostęp do rynków na wszystkich kontynentach – powiedział Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.
Tematy w artykule: produkcja opon opony Debica

Podobne wiadomości:

Coraz więcej opon z Polski

Coraz więcej opon z Polski

Aktualności 2014-10-22

Nowa inwestycja Michelin

Nowa inwestycja Michelin

Aktualności 2014-04-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.