mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica też wstrzymuje produkcję

Dębica też wstrzymuje produkcję

Trudna sytuacja w przemyśle motoryzacyjnym nie oszczędza nikogo. Kolejnym przedsiębiorcą zmuszonym do ograniczenia poziomu produkcji jest Firma Oponiarska Dębica. Największy polski producent opon zapowiedział przedłużenie świąteczno-noworocznej przerwy produkcyjnej.

Dębica też wstrzymuje produkcję
Zarząd podkarpackiej Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. podjął decyzję o przedłużeniu planowanego wcześniej świąteczno-noworocznego postoju produkcyjnego w styczniu przyszłego roku. Decyzja ta jest związana z trudną sytuacją na rynku motoryzacyjnym.

Kryzys powoduje znaczny spadek popytu na opony, w związku z czym maleje liczba zamówień na produkty oferowane przez spółkę, w tym zamówień od kluczowego klienta eksportowego Dębicy, firmy Goodyear. Poza tym w magazynach Dębicy utrzymuje się wysoki poziom zapasów. Wznowienie produkcji nastąpi najprawdopodobniej  w dniach 12-13 stycznia 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe...

Polskie drogi 2016-02-15

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

~do abc 2009-01-05

Ty człowieku nic nie rozumiesz

~abc 2008-12-22

Paranoja. Nagle wszyscy zaczęli jeźdić na łysych oponach ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza
Mercedes-Benz Vans szykuje ważną premierę. Już niebawem poznamy kolejną generację Sprintera, ale zanim to nastąpi, producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kabiny i zapowiedział nowe rozwiązania transportowe.