mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica też wstrzymuje produkcję

Dębica też wstrzymuje produkcję

Trudna sytuacja w przemyśle motoryzacyjnym nie oszczędza nikogo. Kolejnym przedsiębiorcą zmuszonym do ograniczenia poziomu produkcji jest Firma Oponiarska Dębica. Największy polski producent opon zapowiedział przedłużenie świąteczno-noworocznej przerwy produkcyjnej.

Dębica też wstrzymuje produkcję
Zarząd podkarpackiej Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. podjął decyzję o przedłużeniu planowanego wcześniej świąteczno-noworocznego postoju produkcyjnego w styczniu przyszłego roku. Decyzja ta jest związana z trudną sytuacją na rynku motoryzacyjnym.

Kryzys powoduje znaczny spadek popytu na opony, w związku z czym maleje liczba zamówień na produkty oferowane przez spółkę, w tym zamówień od kluczowego klienta eksportowego Dębicy, firmy Goodyear. Poza tym w magazynach Dębicy utrzymuje się wysoki poziom zapasów. Wznowienie produkcji nastąpi najprawdopodobniej  w dniach 12-13 stycznia 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

~do abc 2009-01-05

Ty człowieku nic nie rozumiesz

~abc 2008-12-22

Paranoja. Nagle wszyscy zaczęli jeźdić na łysych oponach ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia
Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia
Gama modelowa Volvo dynamicznie się rozwija. Po niedawnej premierze modelu XC60 przyszedł czas na mniejszego brata - XC40. W sieci pojawiło sie pierwsze zdjęcie, które zdradza wygląd tylnej części nadwozia.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech