mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki

Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki

Firma Oponiarska Dębica S.A. po raz kolejny znalazła się wśród ,,Pereł Polskiej Gospodarki”. W rankingu miesięcznika „Polish Market” dębicki producent opon otrzymał laur w kategorii „Perły Wielkie”.

Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki
Ranking polskich przedsiębiorstw „Perły Polskiej Gospodarki” organizowany jest corocznie przez „Polish Market” - anglojęzyczny magazyn ekonomiczny wraz z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Lista laureatów powstaje w oparciu o kryteria, określające dynamikę i efektywność działania przedsiębiorstw. Brane są pod uwagę trzy najważniejsze czynniki produkcji: kapitał, majątek trwały i praca. W rankingu ocenianych jest blisko tysiąc krajowych firm, których roczny przychód przekracza 100 mln zł.

- Otrzymanie drugi rok z rzędu wyróżnienia magazynu ‘Polish Market’ przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. potwierdza, że nasza strategia oraz konsekwencja w działaniu są dostrzegane i doceniane. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że pracowaliśmy na ten sukces w wyjątkowo trudnych warunkach rynkowych - powiedział Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

W ubiegłym roku TC Dębica S.A. również otrzymała wyróżnienie w rankingu Pereł Polskiej Gospodarki. Firmę wyróżniono za konsekwentną realizacje polityki oraz strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.