mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki

Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki

Firma Oponiarska Dębica S.A. po raz kolejny znalazła się wśród ,,Pereł Polskiej Gospodarki”. W rankingu miesięcznika „Polish Market” dębicki producent opon otrzymał laur w kategorii „Perły Wielkie”.

Dębica wśród Pereł Polskiej Gospodarki
Ranking polskich przedsiębiorstw „Perły Polskiej Gospodarki” organizowany jest corocznie przez „Polish Market” - anglojęzyczny magazyn ekonomiczny wraz z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Lista laureatów powstaje w oparciu o kryteria, określające dynamikę i efektywność działania przedsiębiorstw. Brane są pod uwagę trzy najważniejsze czynniki produkcji: kapitał, majątek trwały i praca. W rankingu ocenianych jest blisko tysiąc krajowych firm, których roczny przychód przekracza 100 mln zł.

- Otrzymanie drugi rok z rzędu wyróżnienia magazynu ‘Polish Market’ przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. potwierdza, że nasza strategia oraz konsekwencja w działaniu są dostrzegane i doceniane. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że pracowaliśmy na ten sukces w wyjątkowo trudnych warunkach rynkowych - powiedział Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

W ubiegłym roku TC Dębica S.A. również otrzymała wyróżnienie w rankingu Pereł Polskiej Gospodarki. Firmę wyróżniono za konsekwentną realizacje polityki oraz strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.