mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Debiut Nissana na rynku dużych pickupów

Debiut Nissana na rynku dużych pickupów

Na początku grudnia na rynku amerykańskim w sprzedaży pojawił się Nissan Titan, pickup dużych rozmiarów, który ma rywalizować o klienta z amerykańskimi modelami.

Debiut Nissana na rynku dużych pickupów

Nissan miał już w swojej ofercie na rynek amerykański pickupy, jednak Titan jest pierwszym modelem o dużych rozmiarach. Został on całkowicie zaprojektowany i zbudowany w fabryce Nissana w Canton w USA. Platforma podłogowa Titana jest zupełnie nowa, auto posiada duży i mocny silnik Endurance 5,6-litrowy o mocy 305 KM, który współdziała z pięciobiegową automatyczną przekładnią.

Pierwsze opinie na temat Nissana Titan są bardzo pochlebne, jednak czy podbije on serca Amerykanów dowiemy się najwcześniej w przyszłym roku. Mimo iż pierwsze egzemplarze pojawiły się na drogach niecały miesiąc temu, Nissan Titan już zdobył szereg nagród. Magazyn Four Wheeler wybrał go jako "Truck of the Year", czasopismo Sport Truck nagrodziło Titana tytułem "Sport Truck of the Year", zaś internetowy serwis Edmunds.com nazwało Titana "Najbardziej oczekiwanym samochodem roku 2004".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic