Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Defender z podnośnikiem

Defender z podnośnikiem

Znany ze swoich terenowych właściwości Land Rover Defender 130 będzie mógł być też wykorzystywany teraz do innych zadań. Pomoże mu w tym specjalistyczny podnośnik PMT 12.

Defender z podnośnikiem

Land Rover Defender 130 z podnośnikiem PMT 12 jest wspólnym dziełem inżynierów Bumar Koszalin i autoryzowanego dilera marki Land Rover we Wrocławiu – TEAM. Firma ta od lat specjalizuje się w specjalistycznych zabudowach samochodów marki Land Rover między innymi zaopatrując kopalnie, wojsko i energetykę.

Zamontowany podnośnik ma maksymalną wysokość roboczą 13,4 m, maksymalny wysięg boczny 6,0 m, kąt obrotu wysięgników 270 stopni, maksymalne obciążenie kosza 200 kg. Całkowita długość samochodu w pozycji  transportowej wynosi 6,1 m, zaś jego szerokość 2,2 m.

Napęd pompy hydraulicznej realizowany jest poprzez przystawkę mocy – jest to chyba najefektywniejsze rozwiązanie (jeden silnik obsługuje zarówno samochód jak i podnośnik). Dotarcie do celu gwarantuje podwozie legendarnego Land Rovera Defendera 130, wyposażone w trwałą jednostkę turbodiesel 2,5 litra.

Land Rover Defender 130 z zamontowanym podnośnikiem montażowym PMT12 wydaje się być idealnym narzędziem pracy w każdych warunkach, zarówno miejskich, jak i na terenie niezabudowanym. Może być z powodzeniem wykorzystywany w takich gałęziach jak energetyka, leśnictwo, służby drogowe, straż pożarna, ale także firmy montujące i eksploatujące tablice wielkoformatowe.

Zobacz więcej o modelu Land Rover Defender 130


Podobne wiadomości:

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przyciemniane szyby w samochodzie
Przyciemniane szyby w samochodzie
Jedną z najpopularniejszych modyfikacji samochodu jest przyciemnianie szyb. Można to zrobić fabrycznie, samemu lub zlecić taką usługę jednemu z zakładów zajmujących się przyciemnianiem. Taki zabieg podniesie komfort użytkowania samochodu pod warunkiem, że jest przeprowadzony z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj