mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Defender z podnośnikiem

Defender z podnośnikiem

Znany ze swoich terenowych właściwości Land Rover Defender 130 będzie mógł być też wykorzystywany teraz do innych zadań. Pomoże mu w tym specjalistyczny podnośnik PMT 12.

Defender z podnośnikiem

Land Rover Defender 130 z podnośnikiem PMT 12 jest wspólnym dziełem inżynierów Bumar Koszalin i autoryzowanego dilera marki Land Rover we Wrocławiu – TEAM. Firma ta od lat specjalizuje się w specjalistycznych zabudowach samochodów marki Land Rover między innymi zaopatrując kopalnie, wojsko i energetykę.

Zamontowany podnośnik ma maksymalną wysokość roboczą 13,4 m, maksymalny wysięg boczny 6,0 m, kąt obrotu wysięgników 270 stopni, maksymalne obciążenie kosza 200 kg. Całkowita długość samochodu w pozycji  transportowej wynosi 6,1 m, zaś jego szerokość 2,2 m.

Napęd pompy hydraulicznej realizowany jest poprzez przystawkę mocy – jest to chyba najefektywniejsze rozwiązanie (jeden silnik obsługuje zarówno samochód jak i podnośnik). Dotarcie do celu gwarantuje podwozie legendarnego Land Rovera Defendera 130, wyposażone w trwałą jednostkę turbodiesel 2,5 litra.

Land Rover Defender 130 z zamontowanym podnośnikiem montażowym PMT12 wydaje się być idealnym narzędziem pracy w każdych warunkach, zarówno miejskich, jak i na terenie niezabudowanym. Może być z powodzeniem wykorzystywany w takich gałęziach jak energetyka, leśnictwo, służby drogowe, straż pożarna, ale także firmy montujące i eksploatujące tablice wielkoformatowe.

Zobacz więcej o modelu Land Rover Defender 130


Podobne wiadomości:

Nowy Land Rover Defender pojawi się później

Nowy Land Rover Defender pojawi się później

Aktualności 2016-02-17

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.