mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama

Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama

POL-MOT Warfama S.A zdobyła pierwsze miejsce w województwie warmińsko-mazurskim i 69 miejsce w kraju w rankingu miesięcznika FORBES dla prestiżowych polskich przedsiębiorstw.

Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama
POL-MOT Warfama S.A. jest jednym z wiodących krajowych dostawców szerokiego asortymentu maszyn dla sektora rolniczego i komunalnego w Polsce z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją. Z początkiem bieżącego roku firma otrzymała świadectwo homologacji na samochód Grand Tiger. To pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie homologacji na samochód pochodzący z Chin.  

Diamenty Forbesa jest to ranking najszybciej zwiększających swoją wartość w ostatnich trzech latach polskich przedsiębiorstw, przygotowany we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreet. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, w oparciu o dane z lat 2005 - 2007, biorąc pod uwagę m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Podobne wiadomości:

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

Aktualności 2016-08-22

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.