mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Diodowy pakiet dla Audi R8

Diodowy pakiet dla Audi R8

Nowoczesne Audi R8 zaskakuje nie tylko pod względem swoich osiągów oraz zaawansowanych konstrukcji, które w nim zastosowano. Projektanci zadbali również o efekt wizualny samochodu, wykorzystując do tego najnowsze trendy oświetleniowe w postaci technologii LED.

Diodowy pakiet dla Audi R8

W nowym modelu Audi wykorzystano w sumie 210 sztuk diod LED, które podświetlają nie tylko zewnętrzne części samochodu. Zastosowano je również do oświetlenia silnika, który z reguły nie potrzebuje wizualnego tuningu. Poza tym w przednich reflektorach użyto 24 sztuk tego elementu, a do świateł tylnych potrzebnych było ich aż 186. W składzie przednich lamp połowa diod działa na zasadzie reflektorów dziennych. Całość skomponowana jest z biksenonowymi lampami, które rozświetlają nawet największe ciemności. Zagęszczenie diod LED w tylnych lampach pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dzięki bardzo dobrej widoczności samochodu. 

Te dwuosobowe cudo techniki, które kosztuje u nas w tańszej wersji przeszło 480 tysięcy złotych, można zamówić wraz ze specjalną opcją podświetlenia wnętrza. W jej skład wchodzą diody oświetlające wnętrze samochodu, a także umieszczony centralnie silnik V8, który można oglądać z zewnątrz dzięki osłaniającej go masce wykonanej ze szkła.

Czytaj także:

Nowe technologie w Audi R8 (2006-12-06)

Pierwsze Audi bez limitów (2006-11-02)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 812 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Premiery 2017-07-13

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-05

Komentuj:

~Mati_P99 2007-03-12

FAJNE

~JACEK 2007-02-25

cACUś , ALE DLA MNIE TO KOSMOS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.