mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Diodowy pakiet dla Audi R8

Diodowy pakiet dla Audi R8

Nowoczesne Audi R8 zaskakuje nie tylko pod względem swoich osiągów oraz zaawansowanych konstrukcji, które w nim zastosowano. Projektanci zadbali również o efekt wizualny samochodu, wykorzystując do tego najnowsze trendy oświetleniowe w postaci technologii LED.

Diodowy pakiet dla Audi R8

W nowym modelu Audi wykorzystano w sumie 210 sztuk diod LED, które podświetlają nie tylko zewnętrzne części samochodu. Zastosowano je również do oświetlenia silnika, który z reguły nie potrzebuje wizualnego tuningu. Poza tym w przednich reflektorach użyto 24 sztuk tego elementu, a do świateł tylnych potrzebnych było ich aż 186. W składzie przednich lamp połowa diod działa na zasadzie reflektorów dziennych. Całość skomponowana jest z biksenonowymi lampami, które rozświetlają nawet największe ciemności. Zagęszczenie diod LED w tylnych lampach pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dzięki bardzo dobrej widoczności samochodu. 

Te dwuosobowe cudo techniki, które kosztuje u nas w tańszej wersji przeszło 480 tysięcy złotych, można zamówić wraz ze specjalną opcją podświetlenia wnętrza. W jej skład wchodzą diody oświetlające wnętrze samochodu, a także umieszczony centralnie silnik V8, który można oglądać z zewnątrz dzięki osłaniającej go masce wykonanej ze szkła.

Czytaj także:

Nowe technologie w Audi R8 (2006-12-06)

Pierwsze Audi bez limitów (2006-11-02)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi R8
Audi R8
Cena podstawowa już od: 803 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi R8 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi R8

Podobne wiadomości:

Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze kabrio w historii

Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze...

Aktualności 2017-06-16

Superauto od Audi i Lamborghini

Superauto od Audi i Lamborghini

Samochody luksusowe 2017-03-11

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiają się plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini. 

Komentuj:

~Mati_P99 2007-03-12

FAJNE

~JACEK 2007-02-25

cACUś , ALE DLA MNIE TO KOSMOS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Auris Selection w polskich salonach - ceny
Toyota Auris Selection w polskich salonach - ceny
Oferta Toyoty Auris poszerzyła się o trzy wersje: Selection Pure, Selection Platinum i Selection Passion. Auto można zamawiać w polskich salonach już od początku maja, a ceny startują od 81,9 tys. zł.