mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Discovery 3 jako pracownik w terenie

Discovery 3 jako pracownik w terenie

Już nie tylko w teren, ale też do pracy. Land Rover od połowy marca br. wprowadzi do sprzedaży komercyjną wersję modelu Discovery 3. To pierwszy tego typu wariant samochodu użytkowego, który będzie sprzedawany przez tą brytyjską markę.

Discovery 3 jako pracownik w terenie
Land Rover Discovery 3 seryjnie wyposażony w napęd 4x4 będzie plasowany w segmencie lekkich aut dostawczych. Główną zaletą samochodu ma być jednak możliwość wykorzystania przestrzeni za przednimi siedzeniami do montażu akcesoriów dla klientów prowadzących różne usługi naprawcze.

Samochód w wersji komercyjnej dostępny będzie w dwóch wariantach wyposażeniowych: Discovery 3 Commercial i Discovery 3 XS Commercial. Przestrzeń użytkowa obu wersji wynosi 2130 litrów, ma płaską podłogę i została zabudowana od wewnątrz specjalnymi osłonami na przyciemniane szyby.

Dowiedz się więcej o modelu Land Rover Discovery 3

Czytaj także:

Trzecia generacja Discovery 2004-04-05

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Discovery
Land Rover Discovery
Cena podstawowa już od: 149 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Samochody luksusowe 2017-10-04

Komentuj:

~DEF 2007-02-15

nie istnieje wersja discovery 110 ;) tylko land rover 110 lub jeszcze bardziej poprawnie defender 110. To tyle w kwesti kompetencji przedmówcy. Sens hmm rzeczywiście może być wątpliwy tylko najpierw dobrze by było poznać cenę aby pisac że będzie za drogi. Ja widzę go jako auto dla firm prowadzących szkolenia w terenie gdzie rzeczywiście z tyłu nie ma potrzeby posiadania miejsc w pełnym tego słowa znaczeniu a jedynie rozkładana ławka niczym w furmance do przewozu osób tylko na krótkich odcinkach i poza drogami publicznymi. A imege takiej firm to m.in. sprzęt który posiadają.

~Podpis: 2007-02-13

Jaki to ma sens, jeśli do firmy to discovery 110. Ten samochód jest za drogi na firmówkę.... a przecież zarząd dużej spółki nie będzie tym jeździł

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.