mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Discovery najlepszym dużym 4x4

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III został uznany najlepszym samochodem z napędem 4x4 roku 2006 w kategorii "The Best Large" według miesięcznika "What Car?".

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III z silnikiem TDV6 został po raz drugi z rzędu uhonorowany tytułem najlepszego samochodu z napędem 4x4 w kategorii The Best Large 4x4.

Steve Fowel, redaktor naczelny miesięcznika "What Car?", tak argumentował przyznanie tego wyróżnienia: "Tworzenie samochodu z napędem 4x4 nie jest nowym trendem dla Land Rovera - jest to po prostu codzienność. Żaden z bezpośrednich konkurentów Discovery III nie jest jego godnym przeciwnikiem i nie osiągnął takich mozliwości w terenie, będąc zarówno wytwornym z jednej strony, jak i praktycznym z drugiej."

Zobacz galerię zdjęć Land Rovera Discovery III

Ostatni tytuł jest jednym z 67, jakie otrzymał Discovery III przyznanym przez różne międzynarodowe rynki. O tytuł The Best Large 4x4 roku 2006 mocno ubiegał się również wprowadzony ostatnio do sprzedaży Mercedes ML - przegrywając jednak ogólną klasyfikację z Discovery III.

"Jest to dla nas niezmierna satysfakcja, abyśmy po zdobyciu tytułu Samochodu Roku 2005, ponownie po roku powrócili na podium, zwłaszcza w tak konkurencyjnej grupie. Dodatkowym potwierdzeniem przewagi Discovery III nad konkurencją jest wysokość sprzedaży, która przekroczyła już 60 tys. sprzedanych egzemplarzy na świecie."

Zwycięski model - Discovery III TDV6 SE z automatyczną skrzynią biegów posiada m.in. aktywne zawieszenie, system Terrain Response, cruise control, automatyczną klimatyzację, skórzaną tapicerkę, nawigację satelitarną, czujnik parkowania.

Zobacz więcej o modelu Land Rover Discovery III

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Discovery
Land Rover Discovery
Cena podstawowa już od: 149 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech