mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej oferty wyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w skład którego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

Wraz z kupnem nowego samochodu Mitsubishi można teraz nabyć nowoczesną instalację gazową holenderskiej firmy Prins. Instalacja jest wyposażona w sekwencyjny wtrysk fazy lotnej gazu sterowany sygnałami pochodzącymi  z fabrycznego systemu wtrysku benzyny w silniku. W najnowszej, IV generacji tych urządzeń zrezygnowano z oddzielnego dawkowania gazu na podstawie informacji pochodzących z czujników pojazdu, ponieważ dawkowanie LPG na podstawie sygnałów z fabrycznego systemu wtryskowego okazało się bardziej efektywne.

Instalację tę można zamówić do następujących modeli samochodów Mitsubishi: Colt 1.1, Colt 1.3, Lancer 1.6, Lancer 2.0, Pajero Pinin 1.8 i Outlander 2.0. Posiadacze modeli Space Star 1.6 oraz Carisma 1.6 również mogą wyposażyć swoje samochody w taką instalację gazową u autoryzowanego dealera Mitsubishi. Cena zestawu, w skład którego wchodzą: tzw. motorkit sekwencyjny VSI, zbiornik toroidalny, wielozawór, pokrowiec na koło zapasowe i sensor pełnego wskazania poziomu gazu, wynosi 4850 zł.

W ofercie autoryzowanych dealerów pojawiła się także mapa Polski oraz większości państw Europy stworzona specjalnie dla użytkowników fabrycznych systemów nawigacyjnych wyposażonych w czytnik DVD. Mapy są przeznaczone do współpracy z systemami nawigacji satelitarnej oferowanymi jako fabryczne wyposażenie dodatkowe następujących modeli samochodów Mitsubishi: Grandis, L200 (rok modelowy 2006) i Pajero. Cena brutto mapy nawigacyjnej Polski na płycie DVD to około 1740 zł.

W tych modelach, w których nie jest oferowana fabryczna nawigacja, dealerzy Mitsubishi proponują teraz systemy nawigacji TomTom, których ceny zaczynają się od 1899 zł.

Zobacz więcej o marce Mitsubishi

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.