mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej oferty wyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w skład którego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

Wraz z kupnem nowego samochodu Mitsubishi można teraz nabyć nowoczesną instalację gazową holenderskiej firmy Prins. Instalacja jest wyposażona w sekwencyjny wtrysk fazy lotnej gazu sterowany sygnałami pochodzącymi  z fabrycznego systemu wtrysku benzyny w silniku. W najnowszej, IV generacji tych urządzeń zrezygnowano z oddzielnego dawkowania gazu na podstawie informacji pochodzących z czujników pojazdu, ponieważ dawkowanie LPG na podstawie sygnałów z fabrycznego systemu wtryskowego okazało się bardziej efektywne.

Instalację tę można zamówić do następujących modeli samochodów Mitsubishi: Colt 1.1, Colt 1.3, Lancer 1.6, Lancer 2.0, Pajero Pinin 1.8 i Outlander 2.0. Posiadacze modeli Space Star 1.6 oraz Carisma 1.6 również mogą wyposażyć swoje samochody w taką instalację gazową u autoryzowanego dealera Mitsubishi. Cena zestawu, w skład którego wchodzą: tzw. motorkit sekwencyjny VSI, zbiornik toroidalny, wielozawór, pokrowiec na koło zapasowe i sensor pełnego wskazania poziomu gazu, wynosi 4850 zł.

W ofercie autoryzowanych dealerów pojawiła się także mapa Polski oraz większości państw Europy stworzona specjalnie dla użytkowników fabrycznych systemów nawigacyjnych wyposażonych w czytnik DVD. Mapy są przeznaczone do współpracy z systemami nawigacji satelitarnej oferowanymi jako fabryczne wyposażenie dodatkowe następujących modeli samochodów Mitsubishi: Grandis, L200 (rok modelowy 2006) i Pajero. Cena brutto mapy nawigacyjnej Polski na płycie DVD to około 1740 zł.

W tych modelach, w których nie jest oferowana fabryczna nawigacja, dealerzy Mitsubishi proponują teraz systemy nawigacji TomTom, których ceny zaczynają się od 1899 zł.

Zobacz więcej o marce Mitsubishi

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.