mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dodge po polsku

Dodge po polsku

Niedawno można było obserwować szereg nowości amerykańskich koncernów, których auta puszczają coraz częściej oko do europejskich klientów. Jedna z głównych marek DaimlerChryslera idzie nawet dalej...

Dodge po polsku

Jest już dostępna europejska strona internetowa Dodge'a. Co ciekawe i warte podkeślenia jednym z siedmiu języków, które możemy wybrać jest polski.

Jak widać Amerykanie wspólnie z niemieckimi partnerami wybrali internet jako przyczółek do szerszych działań na starym kontynencie, w tym i w Polsce. Jak mówiono podczas targów genewskich, już od przyszłego roku na naszym rynku dostępny będzie model Caliber i... Viper - ten ostatni na zamówienie.

Kierując się hasłem "Odkryj Dodge'a" producent zachęca nas do zapoznania się z historią jednej z najstarszych marek samochodów oraz poznania modeli studyjnych i właśnie swojej chluby, kultowego już auta-ikony - Vipera (internautów wita ikona ładowania w postaci obrotomierza rodem ze żmii).

Co prawda strona www jest na razie raczej skromna i wymaga nieco więcej starań ortograficznych - brak tam także, co naturalne oferty modelowej - ale docenić należy wysiłki i "zasiane ziarno". Zobaczymy jakie będą dalsze działania marki na naszym rynku.

 


Więcej o marce Dodge:

Dodge do Europy!

Jeep z Calibra

Nowości Dodge'a

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross