mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Donkervoort prezentuje D8 GTO

Donkervoort prezentuje D8 GTO

Firma Doknkervoort przedstawia samochód, który dołączy do rodziny D8 GTO. Tym razem jest to specjalna wersja Bare Naked Carbon Edition, ociekająca karbonem.

Donkervoort prezentuje D8 GTO
Jest to pierwszy model holenderskiego producenta, który wyposażono w widoczne elementy z włókna węglowego. Mają one nie tylko podkreślić zaawansowanie techniczne i sportowy charakter tego modelu, ale także ujawnić jego "ciemną stronę".

Producent tłumaczy, że prawie wszystkie elementy we wnętrzu i na zewnątrz zostały wykonane z tego materiał. Z karbonu zostały zrobione nawet drobne detale.

Auto jest zasilane silnikiem TFSI o pojemności 2,5 litra. Jednostka rozwija maksymalną moc 400 KM oraz 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Auto przyspiesza od zera do setki w trzy sekundy, prędkość maksymalna to 255 km/h.
Tematy w artykule: Donkervoort D8 GT

Podobne wiadomości:

Donkervoort na kartce

Donkervoort na kartce

Samochody luksusowe 2011-01-03

Firma Donkervoort już od dłuższego czasu zapowiada, że zaskoczy świat nowym modelem. Tym razem na kartce świątecznej pojawił się przedsmak modelu D8 GTO.

Bezkompromisowy Holender

Bezkompromisowy Holender

Samochody luksusowe 2007-01-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.