mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Generalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover w Polsce wprowadza od 21 marca br. programu bezpośrednich dopłat rejestracyjnych przy zakupie nowych samochodów obu tych marek.

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera
Program ten różni się od obowiązującego w Niemczech, Włoszech czy Francji, gdyż nie trzeba złomować posiadanego samochodu (można go natomiast zostawić w rozliczeniu bez ograniczenia wiekowego pojazdu). Oferowane dopłaty przekraczają często dwu, a nawet trzykrotnie wysokość dopłat w krajach Europy Zachodniej.

- Chcemy w ten sposób wyprzedzić ewentualne decyzje władz, niwelując jednocześnie skutki wprowadzenia wyższych stawek akcyzy, które naszym zdaniem opóźniają decyzje o zakupie nowego samochodu - powiedział Dariusz Wawrzynów, Dyrektor Handlowy Jaguar Land Rover w Polsce.

Program dopłat realizowany jest w autoryzowanych punktach sieci dilerskiej Jaguar i Land Rover na terenie całego kraju. Program obejmuje ograniczoną i gotową do odbioru liczbę samochodów. Listy samochodów objętych dopłatami są do wglądu we wszystkich salonach sprzedaży. Program realizowany będzie do wyczerpania zapasów objętych dopłatami z możliwością jego przedłużenia oraz poszerzenia o dodatkowe modele i wersje, w zależności od reakcji rynku.

- W odróżnieniu od europejskich programów dopłat do nowych samochodów, dopłaty w salonach Jaguar i Land Rover, nie są realizowane z pieniędzy podatników. Dlatego też wydaje się, iż jest to najlepsza oferta wsparcia wymiany i odmłodzenia parku samochodowego w Europie - powiedział Marcin Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający.

Podobne wiadomości:

Jaguar XJ – idzie nowe

auto motor i sport 0000-00-00

Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w Genewie

Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w...

Aktualności 2017-03-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.