mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Generalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover w Polsce wprowadza od 21 marca br. programu bezpośrednich dopłat rejestracyjnych przy zakupie nowych samochodów obu tych marek.

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera
Program ten różni się od obowiązującego w Niemczech, Włoszech czy Francji, gdyż nie trzeba złomować posiadanego samochodu (można go natomiast zostawić w rozliczeniu bez ograniczenia wiekowego pojazdu). Oferowane dopłaty przekraczają często dwu, a nawet trzykrotnie wysokość dopłat w krajach Europy Zachodniej.

- Chcemy w ten sposób wyprzedzić ewentualne decyzje władz, niwelując jednocześnie skutki wprowadzenia wyższych stawek akcyzy, które naszym zdaniem opóźniają decyzje o zakupie nowego samochodu - powiedział Dariusz Wawrzynów, Dyrektor Handlowy Jaguar Land Rover w Polsce.

Program dopłat realizowany jest w autoryzowanych punktach sieci dilerskiej Jaguar i Land Rover na terenie całego kraju. Program obejmuje ograniczoną i gotową do odbioru liczbę samochodów. Listy samochodów objętych dopłatami są do wglądu we wszystkich salonach sprzedaży. Program realizowany będzie do wyczerpania zapasów objętych dopłatami z możliwością jego przedłużenia oraz poszerzenia o dodatkowe modele i wersje, w zależności od reakcji rynku.

- W odróżnieniu od europejskich programów dopłat do nowych samochodów, dopłaty w salonach Jaguar i Land Rover, nie są realizowane z pieniędzy podatników. Dlatego też wydaje się, iż jest to najlepsza oferta wsparcia wymiany i odmłodzenia parku samochodowego w Europie - powiedział Marcin Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający.

Podobne wiadomości:

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Samochody luksusowe 2016-11-18

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Premiery 2016-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Japoński koncern rozpoczyna prace nad ciężarówką napędzaną ogniwami paliwowymi. Jest to kolejny pojazd Toyoty po autobusie FC Bus wykorzystujący innowacyjną technologię.