mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dostawcze hybrydy coraz popularniejsze

Dostawcze hybrydy coraz popularniejsze

Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid, bo taka jest jego pełna nazwa, właśnie sprzedał się w tysięcznej sztuce.

Dostawcze hybrydy coraz popularniejsze
Od debiutu w lipcu 2006 roku minęło już trochę czasu i liczba 1000 samochodów sprzedanych w takim okresie może nie jest do końca imponująca, jednak jeśli chodzi o ten konkretny pojazd, można mówić o sukcesie. Samochody w tej liczbie sprzedały się na całym świecie, jednak główna ich część "poszła" na macierzystym japońskim rynku. Auta te ponadto jeżdzą także po Australii, Hangkongu i Irlandii.

Firma Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation, która jest częścią wydzieloną na potrzeby jedynie tego jednego modelu, otwiera pod koniec 2010 roku w Japonii nowe stanowisko diagnostyczne do napędów hybrydowych. W grudniu 2010 centrum diagnostyczne Kitsuregawa w Japonii powiększy się o stanowisko diagnostyczne. W przyszłości będą tam testowane napędy hybrydowe w różnych warunkach, zbliżonych do warunków rzeczywistych. Dzięki temu będzie możliwa na stanowisku badawczym symulacja zmian powstających w pojeździe w czasie rzeczywistym na przykład sprawności akumulatorów.

Podobne wiadomości:

Honda pracuje nad hybrydą

Honda pracuje nad hybrydą

Technika 2017-01-12

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Komentuj:

~Tommy z tonącej wyspy Tuska 2010-11-07

Hybryda w dostawczym aucie to pomysł średni, nie widzę tu dużych oszczędności

aaa 2010-11-05

zen, ale to jest hybryda, a nie pojazd elektryczny. Po co ci gniazdko do ładowania?

~zen 2010-11-05

ogromne koszty zakupu, brak serwisu, że o gniazdkach na stacjach nie wspomnę. ile to pali ? 10 L ? a taki "normalny" diesel 12 i na jednym baku pół polski a nie pół miasta

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sportowa marka od Toyoty
Sportowa marka od Toyoty
Toyota myśli nad stworzeniem marki, która miałaby zagrozić produktom od Mercedesa-AMG i BMW M. Co ciekawe fundament pod taki brand już jest.