mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dotknąć marzeń

Dotknąć marzeń

Ford udostępnił w Internecie konfigurator w którym możemy stworzyć własnego Forda Mustanga 2012. Konfigurator jest dość rozbudowany i powoduje, że zapominamy o świecie nas otaczającym.

Dotknąć marzeń

Na początku wybieramy jak chcemy bazowy model. Możemy wybrać wersję V6, GT, BOSS 302 lub Shelby GT500. Po wybraniu modelu otwiera nam się panel, w którym tworzymy "naszego Mustanga". Pierwsze co to edytujemy kolor nadwozia. Mamy podstawową paletę kolorów, ale tak naprawdę nadwozie może mieć dowolny wymyślony prze nas kolor. Zmiany jakie możemy wprowadzać to zaczynając od spojlera, przez listwy progowe poprzez wybór felg z 22 dostępnych, aż po wybór detali jakie znajdą się na samochodzie.

Podczas dokonywania zmian w naszym Mustangu człowiek uświadamia sobie, że zmienia się w małego chłopca, który cieszy się z nowej zabawki. Smaku dodają zmiany tła, na tle którego stoi nasz Ford i dodatków takich jak asfalt pełen śladów od palenia gumy oraz możliwość dodania dymy spod kuł i zwiększania jego intensywności. Niby to małe szczegółu, ale żonglowanie tymi możliwościami powoduje, że na twarzy pojawia się bardzo szeroki uśmiech. Czar pryska gdy dochodzimy do podsumowania gdzie okazuje się ile kosztuje nasza wersja oraz, że trzeba ją zamówić w Stanach Zjednoczonych. Na osłodę możemy stworzonego przez nas Forda Mustanga zapisać i ustawić jako tło pulpitu. Nam w redakcji marzy się taki o to Mustang Shelby GT50...

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Mustang
Ford Mustang
Cena podstawowa już od: 162 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-3dr.

Podobne wiadomości:

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Aktualności 2017-09-06

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Nowy Volkswagen Jetta - niedostępny w Europie
Na targach w Detroit zadebiutował właśnie jeden z najważniejszych modeli dla koncernu Volskwagen. Kolejne wcielenie Jetty lada moment trafi na ulice za wielką wodą.