mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dowiedz się wszystkiego o oponach

Dowiedz się wszystkiego o oponach

Nie lada gratka czeka na mieszkańców sześciu polskich miast. Już 6 maja odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Bridgestone Road Show, podczas której możemy uzyskać fachowego wsparcia dotyczącego bezpieczeństwa na drodze oraz ekologicznych rozwiązań dla każdego użytkownika pojazdu.

Dowiedz się wszystkiego o oponach
W każdym z sześciu miast na parkingach dużych centrów handlowych zbudowane zostanie miasteczko firmy Bridgestone. Warto przyjechać swoim autem, bo do dyspozycji kierowców będą specjaliści Bridgestone, którzy przeprowadzą diagnostykę opon, po której wręczą aktualną kartę kontroli ogumienia. Swoje umiejętności sprawdzić będzie można na specjalnych symulatorach jazdy, imitujących zmieniające się warunki drogowe. Nie zabraknie również prezentacji nowych ekologicznych produktów japońskiego koncernu, w tym super-nowości Ecopia EP150, czy licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Na nudę nie będą narzekać także najmłodsi. Na nich czekać będzie specjalna strefa z torem wyścigowym zdalnie sterowanych samochodów, a także kącik plastyczny, gdzie przygotowując prace, będzie można otrzymać specjalne moto-upominki.  

Cykl imprez Bridgestone Road Show to element projektu Tyre Safety realizowanego przez japoński koncern, Bridgestone, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drodze poprzez edukację kierowców z zakresu odpowiedniej eksploatacji opon. Inżynierowie koncernu opracowali kilka zasad, które mogą zdecydowanie zwiększyć bezpieczeństwo kierowców.


Bridgestone Road Show 2011

6-8 maja 2011     Warszawa     
Centrum Handlowe M1 Marki

Godziny
Piątki – 16.00-20.00
Soboty – 12.00-20.00
Niedziele – 12.00 – 16.00

Soboty – Dzień dla Mediów

Trasa Bridgestone Road Show:
Warszawa     6-8 maja 2011
Kraków        13-15 maja 2011
Zabrze        20-22 maja 2011
Wrocław        27-29 maja 2011
Poznań        3-5 czerwca 2011
Trójmiasto    10-12 czerwca 2011
Tematy w artykule: opony opony Bridgestone

Podobne wiadomości:

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz wiedzieć

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz...

Opony samochodowe 2015-07-10

Pirelli gra w kolory

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.