mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Co powiecie na darmową, dożywotnią obsługę auta? Bez opłat za części i robociznę? Płacicie raz, w salonie, ewentualne naprawy wliczone są w cenę auta - takie podejście niedawno zastosowało Volvo.

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo
Volvo chce koniecznie zawładnąć kawałkiem dochodowego segmentu premium, w którym od lat rządzą trzy niemieckie marki - BMW, Audi i Mercedes. Poza coraz lepszymi produktami, Szwedzi atakują także z innych stron - teraz proponują klientom dożywotnią gwarancję, czyli darmową robociznę i części do napraw.

Ulepszonym programem Volvo Service Advantage, szwedzka marka chce podkreślić swój status producenta luksusowych i bardzo solidnych aut. Na razie dożywotnią gwarancją objęte będą tylko samochody sprzedawane na rynkach Ameryki Północnej. Darmowe części i robocizna dotyczą wszystkich części auta poza elementami podlegającymi naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji (m.in. oleje, filtry, paski, elementy układu hamulcowego) oraz dodatkowymi akcesoriami.

"Zamierzamy na nowo zdefiniować poziom usług serwisowych, świadczonych przez producentów. Dożywotnia gwarancja na części oraz robociznę to najlepsza oferta w klasie samochodów luksusowych" - podsumowuje Scott Doering z Volvo Cars of North America. Oczywiście warunkiem zachowania takiej gwarancji jest dokonywanie przeglądów w certyfikowanych stacjach obsługi. Jeśli nowa oferta Volvo jest wolna od kruczków i "gwiazdek" z wyłączeniami, to już niebawem podobną strategię będą musieli wprowadzić konkurenci.

Podobne wiadomości:

Czy warto serwisować auto w ASO, by utrzymać...

auto motor i sport 2015-05-17

Aby utrzymać gwarancję, nie musisz regularnie serwisować auta w autoryzowanej stacji obsługi. Czy warto jeździć do konkurencji? 

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?