mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Co powiecie na darmową, dożywotnią obsługę auta? Bez opłat za części i robociznę? Płacicie raz, w salonie, ewentualne naprawy wliczone są w cenę auta - takie podejście niedawno zastosowało Volvo.

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo
Volvo chce koniecznie zawładnąć kawałkiem dochodowego segmentu premium, w którym od lat rządzą trzy niemieckie marki - BMW, Audi i Mercedes. Poza coraz lepszymi produktami, Szwedzi atakują także z innych stron - teraz proponują klientom dożywotnią gwarancję, czyli darmową robociznę i części do napraw.

Ulepszonym programem Volvo Service Advantage, szwedzka marka chce podkreślić swój status producenta luksusowych i bardzo solidnych aut. Na razie dożywotnią gwarancją objęte będą tylko samochody sprzedawane na rynkach Ameryki Północnej. Darmowe części i robocizna dotyczą wszystkich części auta poza elementami podlegającymi naturalnemu zużyciu podczas eksploatacji (m.in. oleje, filtry, paski, elementy układu hamulcowego) oraz dodatkowymi akcesoriami.

"Zamierzamy na nowo zdefiniować poziom usług serwisowych, świadczonych przez producentów. Dożywotnia gwarancja na części oraz robociznę to najlepsza oferta w klasie samochodów luksusowych" - podsumowuje Scott Doering z Volvo Cars of North America. Oczywiście warunkiem zachowania takiej gwarancji jest dokonywanie przeglądów w certyfikowanych stacjach obsługi. Jeśli nowa oferta Volvo jest wolna od kruczków i "gwiazdek" z wyłączeniami, to już niebawem podobną strategię będą musieli wprowadzić konkurenci.

Podobne wiadomości:

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Aktualności 2017-02-28

Crossover – charakterna krzyżówka dla wymagających

Crossover – charakterna krzyżówka dla...

Artykuł sponsorowany 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.
Odgadnij model Odgadnij model