mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?

Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?

Koncern General Motors szuka sposobów aby przyciągnąć klientów. W Wielkiej Brytanii oferowany jest nowy rodzaj gwarancji, który dotyczy wszystkich pojazdów zakupionych po sierpniu 2010.

Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?
Samochody marki Vauxhall mają przyciągać klientów nowym rodzajem gwarancji. Będzie ona obowiązywać przy pierwszym właścicielu samochodu aż do 160 tysięcy kilometrów przebiegu. Istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji za odpowiednią dopłatą na kolejnego właściciela samochodu.

Nowa gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły, jednostkę napędowa, a także układy elektryczne. Właściciel będzie musiał odbyć specjalny, roczny przegląd (ma on być darmowy).

Tak więc słowo "dożywotnia" jest w tym przypadku chyba trochę na wyrost. A może samochody marki Vauxhall nie będą nadawać się do jazdy po przekroczeniu magicznych 160 tysięcy kilometrów?

Podobne wiadomości:

Cadillac oddzieli się od General Motors

Cadillac oddzieli się od General Motors

Aktualności 2015-08-14

Komentuj:

~lobuzbodzio 2010-08-16

Jak nie zrobisz 160 tys km to będzie dożywotnia, chyba że liczyć na cud że ktoś ci sprzeda niezniszczalne auto... Autorze trochę realizmu

~PpP 2010-08-12

Już się dzisiaj nie nadają, także to żaden nowum

Aldik 2010-08-12

Juz te części tak zrobią że do 160 sie nie zepsują a potem odrobią na serwisie ....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando