mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?

Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?

Koncern General Motors szuka sposobów aby przyciągnąć klientów. W Wielkiej Brytanii oferowany jest nowy rodzaj gwarancji, który dotyczy wszystkich pojazdów zakupionych po sierpniu 2010.

Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?
Samochody marki Vauxhall mają przyciągać klientów nowym rodzajem gwarancji. Będzie ona obowiązywać przy pierwszym właścicielu samochodu aż do 160 tysięcy kilometrów przebiegu. Istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji za odpowiednią dopłatą na kolejnego właściciela samochodu.

Nowa gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły, jednostkę napędowa, a także układy elektryczne. Właściciel będzie musiał odbyć specjalny, roczny przegląd (ma on być darmowy).

Tak więc słowo "dożywotnia" jest w tym przypadku chyba trochę na wyrost. A może samochody marki Vauxhall nie będą nadawać się do jazdy po przekroczeniu magicznych 160 tysięcy kilometrów?

Podobne wiadomości:

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Aktualności 2015-07-13

Honda i GM otworzą fabrykę napędów wodorowych

Honda i GM otworzą fabrykę napędów wodorowych

Aktualności 2016-01-19

Komentuj:

~lobuzbodzio 2010-08-16

Jak nie zrobisz 160 tys km to będzie dożywotnia, chyba że liczyć na cud że ktoś ci sprzeda niezniszczalne auto... Autorze trochę realizmu

~PpP 2010-08-12

Już się dzisiaj nie nadają, także to żaden nowum

Aldik 2010-08-12

Juz te części tak zrobią że do 160 sie nie zepsują a potem odrobią na serwisie ....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.