mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dramat na drogach

Dramat na drogach

Zima nie tylko nie odpuszcza, ale co rusz przypuszcza kolejne ataki. We wczorajszym dniu, nocy oraz dzisiejszego poranka najtrudniejsze warunki panują w zachodniej części kraju, zwłaszcza w województwie zachodniopomorskim.

Dramat na drogach
Bardzo intensywne opady śniegu w niektórych regionach kraju spowodowały poważne utrudnienia na drogach, nawet z koniecznością stania w korkach. Sytuacji kierowców nie polepszała szybko obniżająca się temperatura.

Tragiczna sytuacja panuje w okolicach Koszalina. Padający przez niemal całą noc śnieg zasypywał stojące w korku samochody. Korek, sięgający w pewnym momencie nawet 40 kilometrów długości, był spowodowany tym, że w pobliżu miejscowości Tymień oraz Ustroń Morski utknęły ciężarówki. Niektórzy kierowcy stali w tym miejscu nawet do 5 godzin. Nie jest to jedyne takie miejsce w regionie Koszalina, również wiele mniejszych dróg jest albo nieprzejezdnych, albo ruch nimi odbywa się w fatalnych warunkach.

Policja z Koszalina apeluje, by, jeśli nie jest to koniecznością, kierowcy zrezygnowali z wyjazdu drogą na Kołobrzeg.

Zablokowane były również inne trasy w województwie. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad problemy pojawiły się m.in. na drodze krajowej nr 6 (Szczecin-Gdańsk). Tu również w kilku miejscach utknęły ciężarówki, które blokowały na pewien czas ruch innych pojazdów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic