mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dramat na drogach

Dramat na drogach

Zima nie tylko nie odpuszcza, ale co rusz przypuszcza kolejne ataki. We wczorajszym dniu, nocy oraz dzisiejszego poranka najtrudniejsze warunki panują w zachodniej części kraju, zwłaszcza w województwie zachodniopomorskim.

Dramat na drogach
Bardzo intensywne opady śniegu w niektórych regionach kraju spowodowały poważne utrudnienia na drogach, nawet z koniecznością stania w korkach. Sytuacji kierowców nie polepszała szybko obniżająca się temperatura.

Tragiczna sytuacja panuje w okolicach Koszalina. Padający przez niemal całą noc śnieg zasypywał stojące w korku samochody. Korek, sięgający w pewnym momencie nawet 40 kilometrów długości, był spowodowany tym, że w pobliżu miejscowości Tymień oraz Ustroń Morski utknęły ciężarówki. Niektórzy kierowcy stali w tym miejscu nawet do 5 godzin. Nie jest to jedyne takie miejsce w regionie Koszalina, również wiele mniejszych dróg jest albo nieprzejezdnych, albo ruch nimi odbywa się w fatalnych warunkach.

Policja z Koszalina apeluje, by, jeśli nie jest to koniecznością, kierowcy zrezygnowali z wyjazdu drogą na Kołobrzeg.

Zablokowane były również inne trasy w województwie. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad problemy pojawiły się m.in. na drodze krajowej nr 6 (Szczecin-Gdańsk). Tu również w kilku miejscach utknęły ciężarówki, które blokowały na pewien czas ruch innych pojazdów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech